Wpis z mikrobloga

Damn, ile plusów i komentarzy, nie spodziewałem się w sumie xD

@Toksyczny_Grubas: Wojaków to pewnie z 2 wagony

@simperium: Nope, mam tylko 2 staże

@TenAnonToKlopoty: Wysyłałem po prostu CV xD

@Legoland_Syn_Thranduila: TCS

@denkoOdMusztardy: E, proces rekrutacji na staż nie jest ciężki. A co do projektu - wiesz, google to jest całkiem duża firma, przyjmują co roku kilka tysięcy internów więc wiadomo że komuś nie będzie coś pasować
  • Odpowiedz
@Morzan: w sumie to nie wiem do końca jak to wygląda jeśli chodzi o stażystów (intern) bo ja się dostałem na ITRP więc jakaś różnica jest ale pakiety relokacyjne są ustalane z góry. W sensie stawki za relokacje eu -> eu, eu -> us itd.
  • Odpowiedz
@e_mati: rekrutowales sie bedac w Polsce? Jak to wygladalo terminowo, tj. po jakim czasie od zlozenia cv byl odzew, jak wygladal proces rekrutacji, po jakim czasie decyzja i jak wygladalo zalatwianie relokacji tam na miejsce (wiza etc). Thx
  • Odpowiedz
@shichibukaii: ogólnie jeśli starasz się na wakacje do stanów to CV wysyłasz w okolicy października, przed końcem roku/na początku nowego masz proces rekrutacyjny i później załatwianie formalności, wiz, pakietów relokacyjnych. Rekrutujesz się telefonicznie/przez skype/hangouts, w niektórych firmach trzeba jeszcze w placówce - Ggl z tego co pamiętam wystarczą dwie udane rozmowy telefoniczne na staż.
  • Odpowiedz
  • 0
@sadamz Hmm to ciekawe czy na staż też dają, niemniej szukanie mieszkania samemu w nieznanym kraju tylko na 3 miesiące może być troszkę kłopotliwe jednak zazdroszczę pogody w Stanach :]
  • Odpowiedz
@e_mati: Bez przesady mirko. Mirek dostał się do pracy w Google, dopiero zaczyna, chodzi w śmiesznej czapeczce, a wy to komentujecie jakby Pana Boga za nogi złapał. No aż się Testoviron przypomina. xD
  • Odpowiedz