Wpis z mikrobloga

@JBFC: Ale gościu, spać miałeś iść 30 minut temu bo tak się śpieszysz do pracy, a siedzisz tu i grzecznie odpisujesz. Ty normalny jesteś? W c---a lecisz, albo się po prostu boisz XD
  • Odpowiedz
  • 0
@drillResE k---a, koleś widać że jeszcze w gimbie jesteś. Do walkowera możesz co najwyżej wiplera na wieczór spałować, teraz mam inne rzeczy do roboty i jak będę miał czas to go ci poświęce. Jak tak Ci zależy żeby zrobić mi gałe w 800x600 to zrobisz mi ją w południe
  • Odpowiedz
@JBFC: jutro z mamą idę do eleganckiej restauracji, a co będziesz jadł z rodziną to mnie nie interesuje. Ale dzięki za troskę. Ja również zatroszczę się o twoją mamusię, zapytaj tylko czy pasuje jej to wino co piła ze mną ostatnio, czy może wziąć jakieś inne :)
  • Odpowiedz
@JBFC: odwiedziłem twój profil, pisze tam

Dużo tu fajnych ludzi, ale jeszcze więcej umysłowych s--------n

Nie wydaje ci się, że jednak to ty jesteś tą s---------ą, a otaczają cie normalni ludzie? Podejrzewam, że to z tobą jest coś nie tak, naprawdę. Do wszystkich masz tutaj problem najwidoczniej, w innych twoich wypowiedziach pod innymi postami również to zauważyłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@drillResE dostosowywuję poziom do rozmówcy, jestem elastycznym człowiekiem. Oczekujesz że na

osiągnąłeś aktualnie apogeum s----------a umysłowego[...]

w pierwszej odpowiedzi wyjadę do Ciebie prozą i Mrozkiem? Wdepnąłem w g---o to but mi śmierdzi
  • Odpowiedz
  • 0
@drillResE idź wymyślaj gimbowalkowery o 23:30 i kreuj dalej rzeczywistość wokół siebie jak gimba we mgle. Możesz się teraz spokojnie popłakać, buźka ;*
  • Odpowiedz