Wpis z mikrobloga

@Fafnucek: 20 lat. Skonczylem technikum, patrze na te oferty pracy dla technikow i wiem ze dam sobie tam rade, ale k---a nie bo nie pracowales minimum 3 lat przy formatowaniu komputerow. Ja p------e

@pelen_spokoj: oferty stazu z mojej okolicy dotycza pracy w sklepie i montowania piecy CO. Kogos p------o...
  • Odpowiedz
@selawi: no jiz nawet nie chodzi o to ze nie mam kwalifikacji, ostatnio nawet poszedlem na rozmowe kwalifikacyjna na magazyniera. Co mi powiedzieli? ZE 5 DNI ROBOCZYCH ZA DARMO BO PANSTWO NIE KSZTALCI A ICH SZKOELNIE TEZ KOSZTUJE. W j-----m magazynie?
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: czyli robisz na nich c-----e wrazenie popracuj nad soba, ja dostalem pierwsza robote w stolarce z zerowym doswiadczeniem ale za to zrobilem dobre wrazenie jak to prezez mi kiedys powiedzial (nie robie u niego juz z 4 lata ale dalej mamy dobry kontant czesto mi jakies fuchy robi) ze bylem wygadany kumaty i generalnie bylo widac ze chce pracowac

zmien podejscie
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: a co jest zlego w moim podejsciu? To ze nie chce robic tydzien za darmo jak jakis frajer? Na rozmowach wszytsko super fajnie, ale zadzwonimy. I co? I c--j. Nie mam niewiadomo jakich wymagan, zdaje sobie sprawe ze swiezo po szkole nie jestem jakims specjalista, ale Janusze to by chcialy zeby im jeszcze placic za mozliwosc pracy u nich...
  • Odpowiedz
@pelen_spokoj musiałam go przerwać pół roku temu i teraz chcialam wrócić ale nie ma miejsca na etat. Wiesz, poza tym korpo, mają mieć w zespole x etatowcow i y stażystów, nie ma opcji zrobić x+1 etatowca za y-1 stażystę więc pewnie i tak bym musiała szukać czegoś innego.
  • Odpowiedz