Wpis z mikrobloga

Ryanair to jakaś patologia a nie linie lotnicze. Ok, mają tanie bilety ale ile nerwów się przez to zjada to jest przesada. Leciałam ostatnio z Wrocławia na Majorke. W tamtą stronę nie było najgorzej, mimo że usadzili mnie i mamę daleko od siebie- ona strasznie boi się latać- ale udało nam się zamienić miejscami. Droga powrotna to był mój najgorszy lot w życiu. Na lotnisku tylko jedno okienko do check-inu, gorąco, pełno ludzi, wszyscy się wkurzają bo stoją już 2 godziny. Przy okienku nieogarnięty praktykant z łamanym angielskim mówi że nie możemy się odprawić bo nie mamy karty pokładowej. Daję mu wydrukowany bilet, a on że trzeba było zrobić check-in online w hotelu. Wkurzona na maksa mówię że nie byłam w hotelu tylko na wsi, bez internetu i bez smartphona więc nie mogłam tego zrobić. Więc odesłał nas do innego okienka, gdzie znowu musiłałyśmy stać w kolejce po to, żeby ZAPŁACIĆ 50 EURO ZA OSOBĘ ZA WYDRUKOWANIE KARTY POKŁADOWEJ. Nosz #!$%@? co za śmierdzące złodzieje! Nie zajęło im to nawet minuty! Poza tym lot opóźniony pół godziny, moja mama na dziobie, ja na ogonie.
NIGDY WIĘCEJ TANICH LINII LOTNICZYCH. Mirki uważajcie na tych zjebów.
#gorzkiezale #ryanair #podroze #majorka
  • 94
też leciałem na Majorkę w zeszłym roku Ryanem. Nie miałem żadnego problemu, by znaleźć punkt ksero w Palmie, dogadać się z obsługą, skorzystać z ich kompa, zrobić check-in i wydrukować karty za parę eurocentów.


@byferdo: pozwól, że się podepnę.

Na przyszłość, lista lotnisk, które NIE obsługują mobilnych kart pokładowych. W każdym innym na 99% wystarczy aplikacja Ryanair (u mnie w Bukareszcie nie ogarniali, ale dlatego, że miałem po polsku).

Agadir
@rudechynchy: Mimo, że latam często to też mi się takie wpadki zdarzają. W Wizzairze zapłaciłem 35 euro za checkin na lotnisku. Innym razem, też w Wizzair się przejechałem na taryfie z możliwością przebookowania. Polega to na tym, że bilet anulują, pieniądze zwracają wirtualnie na jakieś konto założone w Wizzair i wtedy można sobie kupić drugi bilet. A pieniądze jeśli nie zostaną wykorzystane przez 90 dni na zakup innego biletu to przepadają.
Rzadko rugam ludzi w takich postach ale to nie wina linii lotniczych tylko twojego braku wiedzy i czystej glupoty. Za te wszystkie rzeczy idzie doplacic jakies grosze juz nie mowiac o minimum wydrukowania sobie karty pokladowej. Nawet mi cie nie zal. Ktos mial to za ciebie zrobic czy o co chodzi? Powodzenia w zyciu jak przerasta cie w godzinna podroz samolotem :D
@rudechynchy: Nie no masakra jakaś mieć pretensje do wszystkich tylko nie do siebie że jest się nieogarniętą...Zasady są proste. Chcesz tanio lecieć musisz wykonać samemu szereg czynności w odpowiednim czasie. Chcesz siedzieć z drugą osobą razem to kupujesz dodatkowo miejsce i odprawiasz się 60 dni przed wylotem. Typowy ból dupy i tyle...
Na stronie Ryanair jest dział FAQ i można sobie poczytać jak się nie jest czegoś pewną...
@rudechynchy: cóż wy się ludzie tak przejmujecie jakąś głupia laska ze wsi, która wybiera najtańsze linie lotnicze i oczekuje, że wszystko dostanie i wszyscy coś za nią zrobią. Nie wiesz jak coś zrobić, to czytasz i się tym interesujesz a nie na wyjebce bo KUPIŁAM BILET I WYSTARCZY SKUHHWYSYNY KASĘ ROBIĄ NA BIEDNYCH LUDZIACH XD mój ojciec był w stanie na smartfonie się odprawiac nie znajac angielskiego bo jest jakkolwiek inteligentny,
@rudechynchy: to jest normalna procedura we wszystkich praktycznie liniach gdy nie odprawisz się online, latałam nimi tam wielokrotnie i czasem odprawiałam się w kafejce internetowej i drukowałam bording pass... to że jesteś na wakacjach nie zwalnia z myślenia...
@rudechynchy
Na Majorce są kafejki internetowe dość popularne jeszcze, dwa eurasy by Cię to wyszło tak jak mnie ostatnio.

Ps
Dałem się na zarzutke, inspirowana filmem z murzynem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@rudechynchy Wykupienie miejsc obok siebie wcale nie jest takie drogie i mogłaś to zrobić dwa odprawe można zrobić online wcześniej albo na lotnisku przez smatfona. A że były kolejki to dlatego że to są tanie linie lotnicze trzeba było zapłacić trzy razy tyle i lecieć LOTem albo Luftwafe
@rudechynchy: xDDDD
Zawsze kupuję rezerwację miejsca z przodu za 19zł w jedną stronę w rzędzie 12 i mam spokój. Dodatkowo check-in 2 biletów robię na lotnisku z wifi. Trzeba być ogarniętym i czytać a nie ''jakoś to będzie''. Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)