Wpis z mikrobloga

@vieniasn Co jak co ale iphone i samsung mają czytniki z przodu, czyli w mało wygodnym miejscu ( z czego w samsungowym trzeba przyłożyć palec w określonej pozycji).
Według mnie w tej kwestii wygrywa huawei bo ma czytnik z tyłu, czyli tam gdzie naturalnie leży palec podczas trzymania telefonu.
Nie wiem jak wcześniej mogłem funkcjonować bez telefonu z czytnikiem z tyłu xD
@WolfSky: mam 6s ale mialem z3 od sony tez wodoszczelna i to szlo sprawdzic czy telefon sie nie rozszczelnił. Byl barometr i wystarczyll scisnac telefon na ekranie jak cisnienie roslo to byl szczelny, obczaj czy w 7 tez sie da, jak jest nieszczelny to powinni to naprawic, w sony mialem go 1.5 roku to 3 razy sie rozszczelnil - 2 razy zalal ale wymienili na nowy a raz normalnie przy sprawdzeniu
@vieniasn też nie raz nie dwa widziałem jak s8 muli, wszystko kwestia animacji. Te w iPhone trwają wieczność w związku z czym bardzo maskuja jakiekolwiek spowolnienia czy klatkowania. Wystarczy wydłużyć animacje w S8 do takich jak w iPhone i będziesz miał to samo. Co nie zmienia faktu że większość apek ładuje się szybciej na s8... No i oczywiście iPhone pod względem ekranu, baterii i aparatu nie ma podejścia do s8, do s7