Wpis z mikrobloga

...czytnika w #!$%@? miejscu, Byłem blisko zakupu s8, na wystawie ten telefon gubił klatki przy otwieraniu menu.


@vieniasn: Bawiłem się S8 na wystawie, też zaobserwowałem gubienie klatek. Umiejscowienie czytnika linii papilarnych to porażka, mam nadzieję że Apple nie zrobi tego samego.
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn Co jak co ale iphone i samsung mają czytniki z przodu, czyli w mało wygodnym miejscu ( z czego w samsungowym trzeba przyłożyć palec w określonej pozycji).
Według mnie w tej kwestii wygrywa huawei bo ma czytnik z tyłu, czyli tam gdzie naturalnie leży palec podczas trzymania telefonu.
Nie wiem jak wcześniej mogłem funkcjonować bez telefonu z czytnikiem z tyłu xD
  • Odpowiedz
@animetopedal: #!$%@? po #!$%@? mnie wołasz, spytałem jak wyczyścić dziurki, w piździe mam czy android czy ios lepszy, jak android lepszy to se kup androida i #!$%@?.

Poza tym fpsy w testach gier porównujesz do płynności telefonu ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Inguz dla mnie czytnik z tyłu to jakieś nieporozumienie. Lubię móc użyć czytnika jak telefon leży na stole czy jest w uchwycie w aucie. Dodatkowo nie widziałem jeszcze telefonu z czytnikiem z tyłu, który nie jest przez to brzydki.
  • Odpowiedz
@WolfSky: mam 6s ale mialem z3 od sony tez wodoszczelna i to szlo sprawdzic czy telefon sie nie rozszczelnił. Byl barometr i wystarczyll scisnac telefon na ekranie jak cisnienie roslo to byl szczelny, obczaj czy w 7 tez sie da, jak jest nieszczelny to powinni to naprawic, w sony mialem go 1.5 roku to 3 razy sie rozszczelnil - 2 razy zalal ale wymienili na nowy a raz normalnie przy sprawdzeniu
  • Odpowiedz