Wpis z mikrobloga

Ostatni liniowy Ikarus 280 w Kraju Permskim. Jeździ w mieście Bieriezniki, znanym z przemysłu chemicznego i górnictwa powodującego tworzenie się groźnych dla ludzi zapadlisk na powierzchni.
Rocznik 2001, czyli ma 16 lat, niewiele jak na Ikarusa, ciekawe ile lat jeszcze pojeździ. Ma moskiewskie malowanie, ale nigdy nie jeździł w Moskwie(Bieriezniki mają go od nowości).
#ikarus #ikarusy #autobusyboners #rosja #ciekawostki
I.....0 - Ostatni liniowy Ikarus 280 w Kraju Permskim. Jeździ w mieście Bieriezniki, ...

źródło: comment_Tl55TsWnN71FKYPcb6OsQXk0zetEG4vn.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Dawaj jakieś ciekawostki nie tylko z byłego ZSRR ( ͡° ͜ʖ ͡°), chciałbym co nie co poczytać o Ikarach w Polsce.
  • Odpowiedz
@blondas1984: Wiem, że jeździły jeszcze gdzieś w Kanadzie, produkowane w kooperacji z jakąś amerykańską firmą i - cóż za niespodzianka - Rdzewiały na potęgę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym później te nowe Ikarusy (4XX) mają jakieś powiązania z autobusami z USA firmy NABI, ale pamiętam piąte przez dziewiąte i nie chcę pokręcić.
  • Odpowiedz
Genialne tło dla tego autobusu (miniatura). Za szczeniaka najezdzilem sie takimi i mam takie małe #truestory : nad drzwiami były takie skrzynki z uj wie czym. Raz patrzę, wisi z tej skrzynki jakiś kabelek. Co można z nim zrobić? przyłożę go do obudowy tej skrzynki. Trochę zaiskrzyło i padło oświetlenie w całym autobusie. Tak sie złożyło, że następny przystanek był mój...
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: #!$%@?ąc od samego autobusu to jak patrzę na tło za nim, na te szare bloki, szare ulice i nawet drzewa szare to aż mi sie słabo robi. Dlaczego wszystkie rosyjskie miasta są takie paskudne? Od samego patrzenia można wpaść w alkoholizm.
  • Odpowiedz