Wpis z mikrobloga

  • 1307
Dziś moja #rozowypasek jak zwykle zaspala. Ja jak zwykle skomentowalem, ze przez 2.5 roku odkąd z nia mieszkam to zaspalem RAZ, a ona przynajmniej raz w tygodniu (na 10 do pracy). Zdeberwowana moim komentarze rzucila tekst "nie masz prawa komentowac mojego zachowania" - i to byl jej strzal w stope :D. Po pracy ide po skrzynkę browarów, stawiam na stół i delektuje się, niech mi tylko zwroci uwage to szybko odbije piłeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
@k4rolex A wiesz to, bo już miała badanie hormonów tyreotropowych czy ACTH i możesz z czystym sumieniem wykluczyć problemy z tarczycą, korą nadnerczy czy przysadką? Upewniłeś się ponadto, że nie ma problemów żołądkowych (refluks)? Ani nie cierpi na bezdech senny?

W takim razie spoko.
  • Odpowiedz
@k4rolex: W takim razie tym bardziej uważam Twoją reakcję za stonowaną i nie powinieneś z niej rezygnować :) Czasem warto w związku( zwłaszcza w związku, kobieta ZAWSZE sprawdza czy facet się nie zmienił i nie da jej większej przestrzeni niż dawał dotąd) pokazać, że swoboda działania należy się obu stronom, a nie wybiórczo jednej :)

A przy okazji się piwa napijesz :) Wołaj mnie wieczorem do wpisu na temat tego,
  • Odpowiedz
wyciągnijcie wszyscy kije z dupy


@k4rolex: No cóż, wolę mieć tego kija w dupie niż robić sobie ze swoim różowym na złość czy przekomarzać się z nim o byle dziecinne pierdoły i dodatkowo jeszcze to opisywać publicznie na wykopie :)

No cóż, widocznie dla mnie związek z kobietą (nie mentalną dziewczynką która sypie tekstami z podstawówki) to prywatna i dosyć poważna sprawa i nie zachowywanie się na co dzień jak
  • Odpowiedz
@k4rolex dla mnie to dziwne, ze w zwiazku musisz kombinowac, aby sie piwa napic. Nie rozumiem tego. Moj niebieski ostatnio kupil kilka piw, z czego jedno z nich kosztowalo 18 zl, bo to jakies rzadko spotykane, a reszta w okolicach 10 zl. I co? I nic, wypil jak mial ochotę. Bierzecie księżniczki za zony, a potem uruchamiacie tag#logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz