Wpis z mikrobloga

  • 1307
Dziś moja #rozowypasek jak zwykle zaspala. Ja jak zwykle skomentowalem, ze przez 2.5 roku odkąd z nia mieszkam to zaspalem RAZ, a ona przynajmniej raz w tygodniu (na 10 do pracy). Zdeberwowana moim komentarze rzucila tekst "nie masz prawa komentowac mojego zachowania" - i to byl jej strzal w stope :D. Po pracy ide po skrzynkę browarów, stawiam na stół i delektuje się, niech mi tylko zwroci uwage to szybko odbije piłeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
@k4rolex: zamiast zamknąć ryjek i nie komentować, że zaspała, wolałeś zrobić wojnę żeby móc potem ponarzekać jakie to różowe są beznadziejne.
Aha, jeżeli miałaby problem, że kupiłeś sobie piwo, to znaczy, że z nim przeginasz.
  • Odpowiedz
@k4rolex jak juz sie polozy do spania to czekaj az skonczy bawic sie telefonem. Potem podepnij pod takie gniazdko zeby musiala wstac zeby wylaczyc. Sam klade daleko telefon jak wiem ze musze wstac
  • Odpowiedz
@k4rolex: Żeby to jeszcze działało i zastanowiła się nad sobą to by warto było stosować, ale znając życie zrobi się tak:

nie masz prawa komentować mojego zachowania!

znowu pijesz, mówiłam, że nie lubię tego! przecież dbam o Twoje zdrowie a Ty nie doceniasz!


Double
  • Odpowiedz
@k4rolex: akurat ja z moim niebieskim potrafimy wyrazić wobec siebie krytykę. Wybacz, ale przypierniczać się o to, że dziewczyna zaspała? I jeszcze robić jej na złość, bo za głupią odzywkę Ci odszczekała? Wracajcie do przedszkola...
  • Odpowiedz