Wpis z mikrobloga

  • 1307
Dziś moja #rozowypasek jak zwykle zaspala. Ja jak zwykle skomentowalem, ze przez 2.5 roku odkąd z nia mieszkam to zaspalem RAZ, a ona przynajmniej raz w tygodniu (na 10 do pracy). Zdeberwowana moim komentarze rzucila tekst "nie masz prawa komentowac mojego zachowania" - i to byl jej strzal w stope :D. Po pracy ide po skrzynkę browarów, stawiam na stół i delektuje się, niech mi tylko zwroci uwage to szybko odbije piłeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
@k4rolex: Nazwijcie mnie dziecinnym, niedorosłym, rzućcie innymi przymiotnikami ale jakbym usłyszał taki tekst od różowego to też bym to starał się jakoś wykorzystać :D

Mirku, nie możesz tego tak zostawić, niech różowy bierze konsekwencje za wypowiedziane słowa :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@deZZed jesteśmy dorośli, ja wstaje ~6:00 i mam swoja pracę, ona ustawia z 3 budziki w telefonie, wiec litości ze jeszcze mam ja budzic.
@RVRE_PEPE rozwiń swoją myśl bo jestem ciekaw Twojego spojrzenia na sprawe.
@CzysteButy z innymi rzeczami nie ma problemu, (o "dom" dobrze dba) tylko z tym wstawaniem rano xD.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
BTW. Może jest jakiś budzik który wyłączyć mógłbym tylko ja zdalnie, taki który #!$%@? że pół kamienicy obudzi? Z checia przykrecilbym taki do jej szafki nocnej
  • Odpowiedz
  • 0
@k4rolex Tak myślałem, że na wcześniej do pracy masz. Okej tak tylko dałem propozycje. To może kup jej budzik który będzie napierdzielał, aż przykładowo nie staniesz na nim (taki jak chodnik) czy coś w tym stylu?
  • Odpowiedz
@k4rolex raz że możesz ją przecież obudzić jak widzisz że zaspała, a dwa, nie lepiej olać ten tekst? Zrobisz to co planujesz, ona się obrazi, dojdzie do kłótni i potem będziesz pisał na Mirko że baby robią problemy z niczego.
  • Odpowiedz