Wpis z mikrobloga

  • 1307
Dziś moja #rozowypasek jak zwykle zaspala. Ja jak zwykle skomentowalem, ze przez 2.5 roku odkąd z nia mieszkam to zaspalem RAZ, a ona przynajmniej raz w tygodniu (na 10 do pracy). Zdeberwowana moim komentarze rzucila tekst "nie masz prawa komentowac mojego zachowania" - i to byl jej strzal w stope :D. Po pracy ide po skrzynkę browarów, stawiam na stół i delektuje się, niech mi tylko zwroci uwage to szybko odbije piłeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
niektórzy ludzie nie są stworzeni do porannego wstawania : )


@phat: Bzdura. Bardzo prosta i wygodna wymówka dla leni. Tu chodzi o odpowiedni mindset. Wszystko jest w twojej głowie i trzeba sobie wypracować umiejętność wstawania rano.
  • Odpowiedz
Po pracy ide po skrzynkę browarów, stawiam na stół i delektuje się, niech mi tylko zwroci uwage to szybko odbije piłeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@k4rolex: No ale jej pokażesz, bohaterze.

Widzę, że ogólnie oboje jesteście bardzo dorośli sadząc po zachowaniach.
  • Odpowiedz
@k4rolex: Nie słuchaj tych ludzkich papciów na nogi dla swoich Karyn. Masz pełne prawo zareagować adekwatnie i nie będzie to Twoja wina.

Wbrew temu, co piszą rycerzyki reagujesz bardzo łagodnie- ja gdybym usłyszał, że czegoś"nie mam prawa" w swoim mieszkaniu to zmieszałbym ją z błotem tak, że cały dzień w pracy zamiast pracować, to zastanawiałaby się, czy po powrocie jeszcze będzie moją kobietą.

BTW " Zmieszanie z błotem" to
  • Odpowiedz
@Blaskun: łe, takie polecanie bez testowania to se Pan możesz w kieszeń wsadzić ( )
niestety, w tygodniu wstaję o 5 z budzikiem, przez weekend między 6 a 7 bez budzika i bez problemu, niemniej powodzenia w szukaniu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@steemm
@Mrs_Agnes
@nyanian
@Namarin

Wy wyżej - wyciągnijcie wszyscy kije z dupy ;.
@LeloPaleno jesteśmy razem juz bardzo długo, od niedawna "zaobraczkowani" ;), znam sie na tyle, że wiemy które teksty (pod wplywem impulsu) możemy brac przez pół. Rzadko sie kłócimy, a najczęściej to właśnie takie "potyczki" jak teraz - niegroźne utarcie nosa.
  • Odpowiedz