Wpis z mikrobloga

  • 1307
Dziś moja #rozowypasek jak zwykle zaspala. Ja jak zwykle skomentowalem, ze przez 2.5 roku odkąd z nia mieszkam to zaspalem RAZ, a ona przynajmniej raz w tygodniu (na 10 do pracy). Zdeberwowana moim komentarze rzucila tekst "nie masz prawa komentowac mojego zachowania" - i to byl jej strzal w stope :D. Po pracy ide po skrzynkę browarów, stawiam na stół i delektuje się, niech mi tylko zwroci uwage to szybko odbije piłeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
@k4rolex mam podobnie jak ona, dodatkowo wkurzalam chłopaka milionem 'drzemek' z rana, pomogła opaska ta xiaomi, czy jak to tam, nic nie dzwoni, tylko wibruje i budzi :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Slonx po co badania krwi? Jakby sie wstalo z pierwszym budzikiem to człowiek sie lepiej czuje, a ustawianie budzikow co pare minut i takie drzemki tylko jeszcze bardziej wciągają w poduszke..
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
Do wszystkich czytajacych . Moja rozowa ogolnie nie jest z typem księżniczki, wszystko jest zajebiscie. Tylko to wstawanie to jakis dramat :D.
  • Odpowiedz
@k4rolex: prawdopodobne jest również, że gdy siedząc na kanapie i delektując się zimnym piwkiem powiesz do niej, że "nie ma prawa komentować twojego zachowania" ona powie "ja mam prawo bo..." (tu wstaw obojętnie jaki argument z dupy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@k4rolex: moze to siostra mojego niebieskiego? robi prawie identycznie - on nie spi, leży przeglądając fejsa albo gra w jakies pokemony po czym sprintem biegnie wykapac sie (a robi to mega długo, nie potrafi wziac krótkiego prysznica) po czym wpada do pokoju i szuka miliona rzeczy. dzis zaginęła plakietka do pracy, odpowiedziałam przez sen gdzie jest i usłyszałam jedynie pod nosem "skubana, skąd ona to wszystko wie" xd :D
  • Odpowiedz
@k4rolex: Przykro mi, ale prawdopodobnie kiedy zwróci Tobie uwagę i odbijesz piłeczkę to walnie Tobie taką odpowiedzią, że i tak przegrasz (,)
  • Odpowiedz