Wpis z mikrobloga

Myślicie ze płatne DLC to domena EA i gier? Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach DLC znajdziecie tez w autach (z pozdrowieniami dla grupy VW). Jestem posiadaczem nowej skody octavii vRS- jakież było moje zdziwienie jak chciałem odpalić funkcje "smart link" (odbicie ekranu telefonu na ekranie nawigacji), a wyskoczył mi komunikat jak na zdjęciu. Dzwonię do ASO, i dowiedziałem sie ze za ten "ficzer" muszę dopłacić tysiaka. I nie chodzi tu o to ze ASO musi zamontować jakiś moduł czy coś- NIE. Płace tysiaka, serwisant wpisuje kod odblokowujący i funkcja sie pojawia. Serio? W aucie za grubo ponad 100tys? #motoryzacja #carboners #pokazauto #afera #boldupy #skoda #vag #vagboners
Pobierz
źródło: comment_hQYakmM27uWIViS9hfEMFx2v9rpfUpR1.jpg
  • 182
@bacanahali: vRS jest popularnym autem. Wyceniałem go we wszystkich ASO (szukałem auta z placu) i wszędzie słyszałem ze rabat 5tys to Max co dostanę bo i tak i tak te vRSki posprzedawaja. Dlatego auto kupiłem z Wrocka mimo ze jestem z 3city bo tylko tam dostałem rozsądny rabat.
@Max_Sop: za 151k(do negocjacji) zaproponowano mi BMW 320 touring, 190KM, MPakiet, panorama, przebieg około 20k - sprowadzony przez BMW ze stocku w Niemczech. Oczywiście na gwarancji.
@Max_Sop: ten nowy golf to tez porażka, te silniki TSI nawet po lifcie potrafia sie rozloyc po 100k kilometrach - ogolnie aktualnie jak widzisz silnik 1.4, 1.5 tsi to omijaj szerokim lukiem - czyli w zasadzie zostaja w miare przyzwoite japoncyzki albo koreance ktore za moment ci sie nie rozpadna - no chyba ze kupujesz samochod na 3 lata i nowy - ale akurat to nie moja kategoria zarobkowa :) W
@jaszczomp-jeden-odbiur: na 36msc i 150tys km przebiegu. Nie pamietam kwoty wykupu- jesli Ci zależy mogę poszperać w dokumentach. Natomiast wykup jest totalnie nie opłacalny i z tym liczyłem sie od początku ze po 3 latach wezmę coś nowego. Bierz RS-a. Zrobiłem 11 tys i oprócz tego niesmaku powyżej, jestem zajebiscie zadowolony