Wpis z mikrobloga

@ejadaz689: co k---a ma do rzeczy fakt niemoznosci posiadania potomstwa przez bezplodna kobiete badz mezczyzne do adopcji przez osoby tej samej plci XDDDDD?

Sorry ale nikt nie moze byc tak glupi aby ignorowac fakt, ze tylko kobieta i facet moga dziecko sobie zrobic a potem je wychowac. Tak k---a jestesmy zaprpgramowani, na tym ten swiat stoi i c--j, nie zmienisz tego swoim brakiem pojmowania podstaw.
  • Odpowiedz
jest bardzo obszerny raport o dzieciach wychowywanych przez rodziny homo. Wskaznik shomogenizowania jest znacznie wyzszy, ale najbardziej uderzajacy jest nadzwyczjnie wywindowany poziom samobojstw/prob samoboczych/depresji u takich osob.


@JakisTakiNick: Pewnie @Annaroth ma na myśli bekowy raport Regenerusa, na który prawaki lubią się powoływać. Oczywiście lubią nie pamiętać o tym jaka jest jego c-----a metodologia (dziecko było klasyfikowane jako wychowane w rodzinie homo jeśli do skończenia 18 roku życia jeden rodzic
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick:

Co ma k---a surykatka do parzenia sie w ramach jednej plci xDDDDDD?

Widzisz, chciales chytrze, wyszlo debilnie.

Co do samego linku ktory podeslales, wystarczy mi sam wstep,badanie przeprowadzone na malej grupie, stwarza to duzo prawdopodobienstwo tendencyjnosci. W tym o ktorym ja mowie grupa kontrolna jest ponad tysiaca osob.
  • Odpowiedz
Pewnie @Annaroth ma na myśli bekowy raport Regenerusa, na który prawaki lubią się powoływać. Oczywiście lubią nie pamiętać o tym jaka jest jego c-----a metodologia (dziecko było klasyfikowane jako wychowane w rodzinie homo jeśli do skończenia 18 roku życia jeden rodzic był kiedykolwiek in gay relationship ) więcej o nim tutaj


@6c6f67696e: Wiem właśnie, dlatego jestem ciekaw czy Annaroth przeczytał rzetelne raporty, czy robi cherry
  • Odpowiedz
@rzep: Nikt nie zabrania parze homoseksualnej posiadania dziecka. Od co niech sobie 'zrobią' i po problemie - przecież nikt nie ma prawa zabrać im ich dziecka ( )

Ostatnio na wypoku był artykuł o 20 letnim chłopaku, któremu zabrano dziecko i dano matce która się nim nie interesowała przez 2 lata. Mamy tu problem gdzie byle jaka matka jest lepsza niż dobry ojciec. Jest kilka organizacji, które walczą o zmianę tego stanu rzeczy. W cieniu, bez rozgłosu i pokazywania niewiadomo czego.

I nawet jeżeli już zignorować kilka faktów, to jeżeli faktycznie nie szukają 'atencji' w swojej odmienności - to czemu takie parady zazwyczaj
  • Odpowiedz
Nikt nie zabrania parze homoseksualnej posiadania dziecka. Od co niech sobie 'zrobią' i po problemie - przecież nikt nie ma prawa zabrać im ich dziecka ( )


@WBoyak: O, to Ciebie też zapytam, tak jak kolegę wyżej. Czyli jak lesbijka sobie zrobi dziecko to może je potem wychowywać z partnerką, albo gej może wychowywać swoje dziecko z partnerem, które urodziła mu jakaś znajoma kobieta, tak?
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: mozliwe ze to ten raport xDD.

Ejj, no, napisalem, ze jak zrobisz sobie dziecko z kolega, no nie?

Serio uwazam, ze adopcja przez pary homoseksulne to zly pomysl. Sam jestem z rozbitej rodziny (brak ojca od zawsze) i tak sie sklada, ze przez wiekszosc zycia w pewnym stopniu odstawalem od reszty rowiesnikow. Z czasem dzieki ogromem pracy nad sobia i przedewszystkim swiadomosci swojej sytuacji udalo mi sie wyjsc na
  • Odpowiedz
@Annaroth:

Czy dwojka tatusiow badz mam bylaby w stanie wychowac odpowiedzialnego, pewnego siebie czlowieka? Mozliwe, ze wasze badania pokazuja, ze tak (wciaz sa to tylko badania, cyfry i tekst, a jak ich zycie na prawde wygladalo tego nie oddadza w pelni), jednak biorac pod uwage mentalnosc polakow szczerze watpie aby byl to dobry pomysl.


Zgoda, badania mówią że tak, inne, że nie, ale koniec końców jest problem prześladowania. Tylko z
  • Odpowiedz
K---A! Na miejscu takiego dzieciaka bym wolał mieszkać w bidulu niż z homoseksualistami pod jednym dachem, serio.... wolałbym żeby śmiali się ze mnie w szkole że jestem sierotą i jestem biedny niż że mam rodziców pedałów, za przeproszeniem...


@2phonesylwus: Sorry, czy zdajesz sobie sprawę z tego, co mówisz??? Wydaje ci się, że bidul to jakiś hotel dla sierot, albo całodobowe przedszkole... Wiesz, że są(całkiem uprawnione) opinie, że więzienie jest przyjemniejszym
  • Odpowiedz
Widzisz, chciales chytrze, wyszlo debilnie.


@Annaroth: zanim innym wytkniesz babole to sprawdzaj czy samemu jakichś nie strzeliłeś

Przetoczylem ci po prostu co koledzy wyzej napisali w bardziej skondensowanej formie. Ot laicka forma.


No chyba, że rzeczywiście chciałeś powiedzieć, że przytoczyłeś coś w bardziej skondensowanej, świeckiej formie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus:

Przez tysiące lat nie było problemów z homoseksualizmem


(..) stosunek Greków do homoseksualizmu był całkiem inny niż w czasach nam bliższych czy nawet obecnie. Wielu Greków było właściwie biseksualistami, którzy zakładali rodziny, płodzili dzieci, ale jednocześnie utrzymywali też stosunki seksualne z mężczyznami. Specyficzną formą homoseksualizmu była pederastia, w której dojrzali mężczyźni utrzymywali stosunki z dojrzewającymi młodzieńcami. Twierdzono też, że związki takie miały na celu nie tylko zaspokajanie popędu płciowego, lecz również wszechstronny rozwój duchowy i intelektualny dzięki przebywaniu z sobą mistrza i ucznia.

Wiki, artykuł o "Uczcie" Platona w
  • Odpowiedz
@ejadaz689:

do dzisiaj są kraje gdzie istnieje karta śmierci za bycie homoseksualistą, a ty mówisz, że nie ma problemu lol


Ale żyjemy w Polsce a nie w innych krajach i u nas nigdy nie karało się homo.
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Ale że niby jak sobie sama zrobi dziecko? Myślę że zwyczajnie nie zrozumiałeś mojego przesłania. Wtedy to nie ich wspólne dziecko, tylko dziecko jednego z nich i surykatki. Podejrzewam że tu raczej sprawa jest światopoglądowa i po prostu niektórzy się z tym nie zgodzą i tyle.
Nie mówię, że taka para nie jest w stanie wychować normalnego dziecka. Ale tu są dużo bardziej złożone dylematy moralne jak "pozwolić komuś mieć dziecko czy nie". Tutaj już wpływasz na samo życie innej istoty, na ograniczenie np. kontaktu z biologicznym rodzicem w dalszym życiu. Bo człowiek w pewnym momencie zacznie się zastanawiać, dużo myśleć nad samym sobą. Szukać odpowiedzi na pytania, a taka para może pozbawić go odpowiedzi. My jesteśmy dorośli i wiemy to i tamto o hetro- i homo- seksualizmie. Ale jak wytłumaczyć 4-5 letniemu dziecku, które je piasek - fakt że nie mam mamy a inne dzieci mają, tak żeby nas dobrze zrozumiało. Dzieci są bystre, ale to coś co przychodzi potem.

Kolejnym argumentem za tym że ten homoseksualizm w dzisiejszych czasach, jest tak trochę jak współczesny feminizm - że atencja musi się zgadzać, jest fakt że zamiast jakoś delikatnie prowadzić akcje gdzie pomalutku pokazuje się ludziom że to może być normalne - to zazwyczaj dolewa się benzyny do ognia i sprawę robi się medialną. Po stolicy chodzą w paradach osoby oblepione w członki i przebranych facetów za kobiety.

Sam twój tag konserwy, pokazuje że wymagasz od innych tolerancji względem czyjejś orientacji a samemu nie dopuszczasz do głowy że ktoś może tego nie akceptować, że to jego pogląd. Że mamy tylko jedną
  • Odpowiedz