Wpis z mikrobloga

@ejadaz689: Akurat @ern777est ma rację. Przez tysiące lat nie było problemów z homoseksualizmem i raczej nie wydaje mi się by ktoś się tym specjalnie chwalił. Teraz wszędzie się o tym mówi i organizuje jakieś #!$%@? parady, a homoseksualiści domagają się jakiś specjalnych praw do adopcji etc. xD Rób sobie co chcesz, pieprz się z kim chcesz, ale zachowaj to dla siebie i nie oczekuj specjalnego traktowania z tego tytułu.
Przez tysiące lat nie było problemów z homoseksualizmem i raczej nie wydaje mi się by ktoś się tym specjalnie chwalił.


@2phonepiotrus: do dzisiaj są kraje gdzie istnieje karta śmierci za bycie homoseksualistą, a ty mówisz, że nie ma problemu lol

a homoseksualiści domagają się jakiś specjalnych praw do adopcji


@2phonepiotrus: Jakie specjalne prawa?

i nie oczekuj specjalnego traktowania z tego tytułu.


@2phonepiotrus: Jakiego specjalne traktowanie?
@2phonepiotrus: Też się zgadzam. To, że są homoseksualni nie oznacza, że ktoś ich będzie całe życie głaskał po główce jacy oni są biedni. Sama mam wrażenie, że nie mogą się zdecydować czy bardziej wolą być równi czy wiecznie pokrzywdzeni jacy równi nie są.
Nie mogę znaleźć jednego mema ale zacytuję

nie powinno Cię obchodzić co robimy w łóżku

dlatego zrobimy pardę i pokażemy Ci co robimy w łóżku.
@ejadaz689:

do dzisiaj są kraje gdzie istnieje karta śmierci za bycie homoseksualistą, a ty mówisz, że nie ma problemu lol


Miałem na myśli to, że homoseksualizm istnieje od zawsze i towarzyszył człowiekowi już od tysięcy lat, chociażby w starożytnym rzymie. Nikt w starożytnym rzymie nie wychodził na ulicę i nie paradował jak baletnica domagając się praw adopcji dzieci (co dziś jest strasznie promowane w tym środowisku) ani nie za specjalnie się
ma rację. Przez tysiące lat nie było problemów z homoseksualizmem i raczej nie wydaje mi się by ktoś się tym specjalnie chwalił. Teraz wszędzie się o tym mówi i organizuje jakieś #!$%@? parady, a homoseksualiści domagają się jakiś specjalnych praw do adopcji etc. xD Rób sobie co chcesz, pieprz się z kim chcesz, ale zachowaj to dla siebie i nie oczekuj specjalnego traktowania z tego tytułu.


@2phonepiotrus: Dokładnie - często się
chcą adoptować dzieci i wychowywać je w środowiskach homoseksualnych co jest moim zdaniem nieodpowiednie i prowadzi do cywilizacyjnej klęski związanej z katastrofą demograficzną.


@2phonepiotrus: Naprawdę uważasz, że wychowywanie dzieci z sierocińca przez homoseksualistów do prowadzi do klęski cywilizacji ludzkiej? Uważasz, że dziecko będzie bardziej szczęśliwe wychowując się w bidulu niż w normalnej rodzinie?

Co chwilę słyszy się o stłamszonych homoseksualistach, którzy na każdym kroku walczą o akceptację normalnych ludzi.

@2phonepiotrus:
@rzep: Co w dzisiejszym świecie przeszkadza parze homoseksualnej w byciu parą homoseksualną? Owszem, brakuje regulacji prawnych dot. ewentualnego podziału majątku, odpowiedzialności etc. tak jak ma to miejsce przy zawieraniu małżeństwa i można byłoby pomyśleć o jakiejś regulacji w tym kierunku, jednak róbmy to jak cywilizowani ludzie a nie jak bydło z ulicy ;) ludzie na tych paradach nie wyglądają jak ludzie, którzy walczą o akceptację tylko jak kolorowy cyrk przechodzący przez
Co w dzisiejszym świecie przeszkadza parze homoseksualnej w byciu parą homoseksualną? Owszem, brakuje regulacji prawnych dot. ewentualnego podziału majątku, odpowiedzialności etc. tak jak ma to miejsce przy zawieraniu małżeństwa i można byłoby pomyśleć o jakiejś regulacji w tym kierunku, jednak róbmy to jak cywilizowani ludzie a nie jak bydło z ulicy ;)


@2phonepiotrus: To, że społeczeństwo nadal ma często średniowieczne przekonania w tych sprawach i dowiedzenie się o tym może doprowadzić
@mokry_sen_polonisty: bo to jest neomarksistowski postmodernistyczny sposób na zdobywanie władzy, gdyż wg takich ludzi jedynie władza (tak jak u Orwella: nad językiem - chociażby gender pronouns, legislacja itd) jest jedyna wartością która pomaga ludziom zdobywać szczeble hierarchii dominacji co oczywiście jest ograniczonym myśleniem. Tak jak w komunizmie byl proletariat i zła burżuazja, tak w postmodernizmie mamy dyskryminowanych i dyskryminujących, co potwierdza taki konstrukt jak straight ally u LGBT - hetero wspierający
#!$%@?! Na miejscu takiego dzieciaka bym wolał mieszkać w bidulu niż z homoseksualistami pod jednym dachem, serio.... wolałbym żeby śmiali się ze mnie w szkole że jestem sierotą i jestem biedny niż że mam rodziców pedałów, za przeproszeniem...


@2phonesylwus: Masz bardzo dziwne priorytety w życiu w takim razie.

Rodzina, własne miejsce, wsparcie emocjonalne i finansowe vs. niczyja sierota w domu dziecka.

Najważniejsze jednak, żeby nie mieszkać z PEDAŁAMI!!!!1111
człowiek od tysiącleci wychowywał się mając za rodziców matkę i ojca (nie licząc patologii oczywiście) - statystyki na pewno też by się znalazły, ale mi wystarczy to


@petrodolan: Wychowywał się też mając za rodziców samego ojca, samą matkę, dziadków, kuzynów, rodziców chrzestnych, znajomych rodziny itp.. I wychowywał się też bez rodziców i rodziny w ogóle - takie dzieci nazywamy sierotami.

I przecież o sieroty się w tej dyskusji rozchodzi -