Wpis z mikrobloga

@y_paul: Tak to właśnie wygląda, i naprawdę nie rozumiem czy ktoś, kto to tworzy tego nie widzi? Belka która zabiera ekran, reklama, apka do zainstalowania, info o cookies i nie masz ekranu i się siłuj żeby to zamknąć nie klikając w któreś przypadkiem.
@y_paul: Pomysł z ciasteczkami to jedne z bardziej #!$%@? pomysłów UE. Legislacje za prywatnością jak najbardziej rozumiem, ale ten #!$%@?ący element prawie każdej strony to przesada. Urzędasy nie ogarnęły, że powinno się coś takiego dać wyłączyć z poziomu przeglądarki - przez odpowiedni kod, czyli już uświadomiony czym są ciasteczka człowiek może sobie wajchę w ustawieniach przestawić i ma spokój, a nie pierdyliard razy widzieć ten komunikat...
@y_paul
@FarmazonowyMsciciel
@11mariom jak tworzycie klientom strony, albo przeczyta ktoś kto tworzy to #!$%@? błagam. Odrwdzajcie to gówno z powiadomieniami. Nie ma już powiadomienia o kukizie, ale są powiadomienia czy nie chce powiadomień od tej strony. Na #!$%@? mi to. Będę chciał to przyjdę tu jeszcze za godzinę. A najlepsze są strony co dodają nowy kontent 3x za dnia i chcą bym wyraził zgodę na powiadomienia od nich tak jakby mnie to
@FarmazonowyMsciciel: Nie rozmawiamy tutaj o web designie na desktop'y natomiast urządzenia mobilne : ) @desygnat: Osobiście staram się tworzyć bardziej przejrzyste interface'y natomiast jestem dla siebie UI oraz UX i jest mi łatwiej, myślę że większość niedomówień wynika z tego że UI oraz UX się nie dogadują i wychodzą takie buble. Nie mam pojęcia dlaczego przechodzi to przez Product Ownera...