Wpis z mikrobloga

Apel do @blubi_su

Gdy wrzucałem filmik (https://www.wykop.pl/link/3800585/motocykle-sa-wszedzie/) nie miałem intencji, żeby obnażyć Ciebie jako oszusta. Nie wiedziałem nawet, że dzień wcześniej opisałeś ten wypadek na mirko i że w ogóle istniejesz. Chciałem po prostu wrzucić filmik mojego kolegi, gdzie widać, jak motocyklista wpieprza się w samochód.

Nie podoba mi się, że wszystko poszło w stronę hejtowania i obrażania Ciebie, natomiast doskonale wiesz, że gdybyś rozegrał tę sprawę uczciwie, to nic takiego nie miałoby miejsca. Masz jeszcze szansę, żeby wyjść z tego z twarzą.

Dlatego mam apel: idź na policję, wyjaśnij sytuację, weź winę na siebie, odkręć to, co nakłamałeś; zapłać za szkody, zachowaj się jak facet. Paru mirków wysłało pewnie zgłoszenia na policję/do ubezpieczyciela, więc uważam, że gdy pójdziesz sam, to dostaniesz najmniejszy wymiar kary. A np. za składanie fałszywych zeznań jest 8 lat. Ten Bogu ducha winien kierowca Passata, którego wkręciłeś, nie powinien za to płacić. I Ty doskonale o tym wiesz.

#warszawa #afera #motocykle #polskiedrogi #motomirko
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: ale z czym nazmyślał? Wpis czytałem, poza "poboczem" które nie było poboczem, wiele nie zmienia

Mogło mi coś umknąć, dlatego proszę o detale
  • Odpowiedz
@blubi_su: skończ szopke z usuwaniem konta tylko pokaż jaja i wyjaśnij sytuacje do końca.

Jeśli się okaże, że dałes dupy to przeprosisz. Z płomieniem na głównej.
  • Odpowiedz
@demoos: Udaje skruchę, a jakoś przed wypłynięciem filmu mówił nieco inaczej (prawdopodobnie z tym, że zdarzenia nie nagrał też kłamał)

Lol, kierowca Passata tak samo winny? Jak? XD XD XD
  • Odpowiedz
@Aerials: skręcił przez linie ciągłą, czego zrobić nie mógł. Teraz zamiast jakiegoś tam placu gdzie widać auta, wstaw szczere pole, gdzie po własnym polu ktoś nagina motorem, a ktoś tam wjeżdża.

A skoro już kierowca łamał przepisy to miał się upewnić.
  • Odpowiedz
@demoos: daj spokój, nie od wczoraj masz tu konto, zafixowani są, sam przepatrzyłem przed chwila WSZYSTKIE jego wpisy i jedyny kit to był że paseratti w lewo a on na pobocze, o mandatach też wpisał później, co oczywiście dosłownie nic nie zmienia bo winę ponosi janusz z paseratti. To jest polowanie na czarownice bo czarownica była momentami nadwyraz niemiła dla otoczenia

@Aerials: nie wiem czy zmienił, j.w. przeglądnąłem
  • Odpowiedz
@tosyu: No chyba jak heheszkowaliście sobie przed wyciekiem filmu szczekał trochę inaczej (i przedstawiał inną wersję zdarzeń), czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skręcił przez linie ciągłą, czego zrobić nie mógł. Teraz zamiast jakiegoś tam placu gdzie widać auta, wstaw szczere pole, gdzie po własnym polu ktoś nagina motorem, a ktoś tam wjeżdża.


@demoos: Ok, przejechał po ciągłej. Jak wyglądałaby sytuacja, gdyby skręcił kawalątek dalej? Czy to by cokolwiek zmieniło? Wina ewidentna motocyklisty, kierowcy auta zwyczajnie szkoda. Nie przewidział tego, co nie miało prawa się wydarzyć i każdy z nas mógł być na
  • Odpowiedz
@Aerials: wjechał tam gdzie nie powinien, to jest jego wina.

Do pełnej oceny sytuacji niestety dużo brakuje. Co nie zmienia faktu, że motocyklista miał nikłe szanse przedstawić wersje iż jechał jezdnią i tam wyprzedzał.

Kawałek dalej był pewnie LEGALNY zjazd z tej drogi. To wiele zmienia. M in w kwestii braku mandatu za kolizje.
  • Odpowiedz
Ok, przejechał po ciągłej. Jak wyglądałaby sytuacja, gdyby skręcił kawalątek dalej?


Nic, nadal paseratti #!$%@?ło by się pod jadący pojazd

No chyba jak heheszkowaliście sobie przed wyciekiem filmu szczekał trochę inaczej (i przedstawiał inną wersję zdarzeń), czyż nie? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@blubi_su to ja nie rozumiem jednego jak w tej sytuacji, winnym spowodowania kolizji został kierowca passata. Jeżdżę motocyklem, rowerem i samochodem i słowo daję, nie ogarniam.
  • Odpowiedz