Wpis z mikrobloga

@mathix: Co nie zmienia faktu, że Polska to naród lekomanów. W telewizji reklamy leków. w radio reklamy leków i apteki na każdym rogu. Rozumiem, że jako przewlekle chory potrzebujesz 3 aptek na jednej krótkiej ulicy xD Czy ja jestem za ograniczaniem liczby aptek? Stwierdzam tylko fakt o lekomani. Ludzie chodzą i kupują głównie badziewia reklamowane w telewizji.
@Askyn: Jasne, że tak. Przecież ja nikomu nie zabraniam zjadania na śniadanie leków z mlekiem zamiast płatków śniadaniowych. Tym bardziej, że moja mama pracuje w aptece. Wyraziłem tylko swoją skromną opinie.
@NormanCroucher: a jest to kłamstwo? Pisałem wcześniej, moja mama pracuje w aptece, więc wiem co ludzie kupują. Duża liczba aptek w małym mieście pokazuje, że jest zapotrzebowanie jeśli mogą się utrzymać. Wisi mi ta ustawa i jak ktoś chce niech zjada leki wiadrami. Po prostu lekomastwo nie jest zdrowe i chyba nikt nie dostrzega tego problemu. Bo ty bardziej się skupiłeś na domysłach mojego bronienia ustawy niż dyskusji nad pewnym społecznym
@NormanCroucher: w skrócie problemy rozwiązuje się po przez edukacje ludzi a nie ustawami, które mają czegoś zakazywać bo to problemu nie rozwiąże. Dlatego nie bronię ustawy ani też nie krzyczę, że 3 apteki na jednej ulicy jest symbolem wolności i wolnego rynku.