Wpis z mikrobloga

#rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widywałam kobiety w spodniach z push up, które po wstaniu z krzesła wyglądały jakby im się pielucha obsuneła. Teraz przyszło lato i jestem zmuszona oglądać kobiety w szortach z cellulitem do kolan. Ja rozumiem, że cellulit maja nawet kobiety szczupłe, które o siebie dbają, ale kierwa, po co zakładacie szorty jak macie mocny cellulit do kolan? Zaraz pewnie ktoś napisze Mają w długich spodniach chodzić w upał? Nie, wystarczy założyć zwiewną sukienkę do kolan. Nie ma co się oszukiwać, szczupłe kobiety wyglądają we wszystkim lepiej, zaprzeczają temu tylko kobiety przy kości, feedersi i inni fetyszyści. Po prostu obrzydliwe, narażanie innych na taki widok powinno być zakazane. #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #modadamska
j.....k - #rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widyw...

źródło: comment_uwg5e1AaObDW06jQGBj5MMkDCt2hXLaQ.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@jak_to_tak: No to co, wszyscy grubi ludzie mają ubierać się plandeki od Jelcza w takie upały? Każdy ma inne poczucie estetyki, a jeśli pojedziesz gdzieś dalej poza Polskę to zobaczysz, że każdy ubiera się jak chce, nawet jak zamarzy sobie wyglądać jak pikachu albo chodzić w crop topie pomimo 40 kg nadwagi :D
  • Odpowiedz
@jak_to_tak: przecież wstawiłaś zdjęcie nóg sześćdziesięciolatki albo trzydziestki po mocnym odchudzaniu. Żadna kobieta tak nie wygląda od tak xD chociaż ja się ludziom na cellulit nie patrzę.
Protip na przyszłość: obczajaj cycki, a nie dupę to cellulitu nie zauważysz.
  • Odpowiedz
@jak_to_tak Jak nie cierpię, jak się porównuje Polskę z "Zachodem", to tak przyznam, że trochę podoba mi się tumiwisizm wobec "co ludzie powiedzą": czy to odrosty, czy luźniejsze ciuchy po bułki, czy odkrywanie "nieidealnej" sylwetki (oczywiście w granicach rozsądku). A zauważyłam, że tutaj nie ważne czy w rozmowach, czy na forach laski potrafią się czepiać wszystkiego u siebie i innych i wytykać domniemane zaniedbanie, bo włosów nie wyprostowała i paznokcie niepomalowane,
  • Odpowiedz
@jak_to_tak: serio nie masz większych problemów niż to, że kobiety mają cellulitis i go pokazują? Brzuchatym Januszom na plaży też zabraniasz odsłaniać brzucha? A ludziom z popsutymi zębami się uśmiechać? A co z odrostami na głowie, można mieć czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz