Wpis z mikrobloga

#rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widywałam kobiety w spodniach z push up, które po wstaniu z krzesła wyglądały jakby im się pielucha obsuneła. Teraz przyszło lato i jestem zmuszona oglądać kobiety w szortach z cellulitem do kolan. Ja rozumiem, że cellulit maja nawet kobiety szczupłe, które o siebie dbają, ale kierwa, po co zakładacie szorty jak macie mocny cellulit do kolan? Zaraz pewnie ktoś napisze Mają w długich spodniach chodzić w upał? Nie, wystarczy założyć zwiewną sukienkę do kolan. Nie ma co się oszukiwać, szczupłe kobiety wyglądają we wszystkim lepiej, zaprzeczają temu tylko kobiety przy kości, feedersi i inni fetyszyści. Po prostu obrzydliwe, narażanie innych na taki widok powinno być zakazane. #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #modadamska
Pobierz j.....k - #rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widyw...
źródło: comment_uwg5e1AaObDW06jQGBj5MMkDCt2hXLaQ.jpg
  • 106
Nie wystarczy kupić sobie krem w aptece i regularnie smarować, ponieważ zmiany te są wynikiem obrzęku i działań pod skórą.


@Shanny: Potwierdzam. Dodatkowo skuteczność tych wszystkich drogeryjnych kremów jest znikoma. Jeśli cellulit zmniejsza się po ich stosowaniu, to jest to jedynie zasługa masażu jaki wykonuje się przy wsmarowywaniu tych specyfików. :)
@jak_to_tak: Wykop w pigułce - prosisz o trochę estetyki i zostajesz opluta jadem. xD
Przecież lepiej nosić w zimie spodnie z push upem, a latem nie miec wstydu i twierdzić, że jest się świadomą swojego ciała. Hipokryzja over 9000.

@Shanny: Nie ma to jak polecieć w skrajność anorektycznych modelek po photoshopie i usprawiedliwiać się/innych.
Jakoś nie znam żadnej CHOĆ TROCHĘ aktywnej fizycznie, dbającej o siebie dziewczyny, która by miała takie
Pobierz DivineDevil - @jaktotak: Wykop w pigułce - prosisz o trochę estetyki i zostajesz oplu...
źródło: comment_MUhsFjUJFT1w9x24PHIBAVMHqmrc9Rh8.jpg