Wpis z mikrobloga

#rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widywałam kobiety w spodniach z push up, które po wstaniu z krzesła wyglądały jakby im się pielucha obsuneła. Teraz przyszło lato i jestem zmuszona oglądać kobiety w szortach z cellulitem do kolan. Ja rozumiem, że cellulit maja nawet kobiety szczupłe, które o siebie dbają, ale kierwa, po co zakładacie szorty jak macie mocny cellulit do kolan? Zaraz pewnie ktoś napisze Mają w długich spodniach chodzić w upał? Nie, wystarczy założyć zwiewną sukienkę do kolan. Nie ma co się oszukiwać, szczupłe kobiety wyglądają we wszystkim lepiej, zaprzeczają temu tylko kobiety przy kości, feedersi i inni fetyszyści. Po prostu obrzydliwe, narażanie innych na taki widok powinno być zakazane. #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #modadamska
j.....k - #rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widyw...

źródło: comment_uwg5e1AaObDW06jQGBj5MMkDCt2hXLaQ.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny obrońca otyłych?


@DivineDevil: jeżeli robi ci to różnicę z kim gadasz przez internet to 150 cm wzrostu i 150 kg wagi xD

Widzisz różnicę między czymś co jest odkryte (twarz), a czymś co specjalnie się odsłania?


@DivineDevil: żadnej, ani jedno ani drugie to nie twoja sprawa, jeśli przeszkadza ci widok nagich części ciała innych ludzi, to w Iranie jest idealne prawo dla Ciebie. Krótkich spodenek i kobiety
  • Odpowiedz
@jak_to_tak: to uwazaj bo ja mam na nogach nawet rozstepy, cellulit i #!$%@? po miescie w krotkich spodenkach i sukienkach. I ciesze sie bo nie kisne w dlugich tylko wietrze te moje niedopuszczalnie ohydne kikuty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jak_to_tak: A #!$%@?, każdy chodzi ubrany w tym czym się dobrze czuje, a Tobie jak się nie podoba taki widok to na #!$%@? się gapisz? Tyle ludzi do okoła, że zawsze się znajdzie jakiś ciekawszy obiekt do zawieszenia oka ;)
  • Odpowiedz
@jak_to_tak: a brzydcy ludzie powinni nosić maski. Może by ich od razu strącać ze skały ? Kurde co cię obchodzi jak kto wyglada ? Protip: jak coś ci nie pasuje w czyimś wygladzie to odwróć wzrok. To takie proste :)
  • Odpowiedz
A mi sie nie podobaja nie wiem faceci w bojówkach, sukienki do kostek, futro z gronostajow, blada skóra (nie no tak serio to to wszytko lubie hehe) #!$%@? wie jeszcze co ale znalazlam na to sposob uwaga: MAM TO W DUPIE, moga chociaz nawet nie wiem w lateksowym kombinezonie i elo no co za roznica spojrz sobie w ladne niebo albo na kwiatki na lace i po problemie.
  • Odpowiedz