Wpis z mikrobloga

#rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widywałam kobiety w spodniach z push up, które po wstaniu z krzesła wyglądały jakby im się pielucha obsuneła. Teraz przyszło lato i jestem zmuszona oglądać kobiety w szortach z cellulitem do kolan. Ja rozumiem, że cellulit maja nawet kobiety szczupłe, które o siebie dbają, ale kierwa, po co zakładacie szorty jak macie mocny cellulit do kolan? Zaraz pewnie ktoś napisze Mają w długich spodniach chodzić w upał? Nie, wystarczy założyć zwiewną sukienkę do kolan. Nie ma co się oszukiwać, szczupłe kobiety wyglądają we wszystkim lepiej, zaprzeczają temu tylko kobiety przy kości, feedersi i inni fetyszyści. Po prostu obrzydliwe, narażanie innych na taki widok powinno być zakazane. #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #modadamska
Pobierz j.....k - #rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widyw...
źródło: comment_uwg5e1AaObDW06jQGBj5MMkDCt2hXLaQ.jpg
  • 106
@Rurzowy_Rzufff: Ale jakie oburzenie zapanowało :D
'co cię to obchodzi', 'nie masz innych problemow', 'kazdy moze chodzic jak mu sie podoba' tylko dziwnym trafem takie teksty zazwyczaj piszą wieloryby :D Udają, że dobrze czują się w swoim ciele i ze komentarze ich nie ruszają, a jak taka dziewczyna schudnie to potem na ogol przyznaje, ze miala straszliwe kompleksy i ze wreszcie czuje się dobrze :)
@jak_to_tak: Jak byłam grubsza to nie miałam i tak dużego celulitu a nie nosiłam szortów, bokserek (te fałdy tłuszczu pod pachami, mrrr, faceci w Was to uwielbiają), legginsów, rajstop, bluzek które jeszcze bardziej poszerzają itp.
Teraz też się wstydzę, legginsy noszę tylko na treningu, a i tak w związku z tym czuję dyskomfort.
Nie wiem jak można narażać ludzi na takie widoki. :x
@Shanny: Nie uważam, że kobiety powinny być idealne, to tylko Twoja nadinterpretacja.

Jak mam nie zwracać uwagi jak macha mi tym tyłkiem przed oczami w galerii hand


@jak_to_tak: tak z ciekawosci - masz ok. metra wzrostu, że cudze uda i pośladki sa na wysokości Twojej twarzy?