Wpis z mikrobloga

#rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widywałam kobiety w spodniach z push up, które po wstaniu z krzesła wyglądały jakby im się pielucha obsuneła. Teraz przyszło lato i jestem zmuszona oglądać kobiety w szortach z cellulitem do kolan. Ja rozumiem, że cellulit maja nawet kobiety szczupłe, które o siebie dbają, ale kierwa, po co zakładacie szorty jak macie mocny cellulit do kolan? Zaraz pewnie ktoś napisze Mają w długich spodniach chodzić w upał? Nie, wystarczy założyć zwiewną sukienkę do kolan. Nie ma co się oszukiwać, szczupłe kobiety wyglądają we wszystkim lepiej, zaprzeczają temu tylko kobiety przy kości, feedersi i inni fetyszyści. Po prostu obrzydliwe, narażanie innych na taki widok powinno być zakazane. #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #modadamska
j.....k - #rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widyw...

źródło: comment_uwg5e1AaObDW06jQGBj5MMkDCt2hXLaQ.jpg

Pobierz
  • 106
@jak_to_tak: Zastanawiam się, czy Ci zazdroszczę, czy współczuję. Czy zazdroszczę tego, że nie masz poważniejszych problemów, czy współczuję płytkiego spojrzenia na ludzi z Twojego otoczenia. Na pewno współczuję Ci tego, że przez pryzmat powierzchowności oceniasz też pewnie sama siebie, dowartościowując się przez wytykanie innym ich mankamentów. A to smutne, bo jeśli ktokolwiek na świecie kiedykolwiek miał jakieś kompleksy, to właśnie przez takie porównywanie się z innymi i właśnie przez ludzi, którzy
@jak_to_tak: Ani trochę mi taki widok nie przeszkadza. Niech każdy ubiera się jak chce. Cellulit jest problemem, który może się przytrafić nawet szczupłej dziewczynie i nie wynika z zaniedbania. Wiele kobiet nawet nie jest świadomych problemu, bo przecież nie widzą się z tyłu. Ludzka skóra nie jest idealna i nigdy nie będzie. Jedni mają cellulit, inni egzemę, zaskórniki, suchą skórę, rumienie. Naoglądaliśmy się wszyscy wygładzonych modelek w reklamach i potem wydaje
@arsoniasty: @jak_to_tak: Jestem za tym, żeby osoby z przerzedzonymi włosami chodzili w czapkach, a blondynki w upiętych włosach, bo w ogóle nie podobają mi się blondynki i uważam je za nieestetyczne. Ach, a ludzie bez hollywoodzkiego uzębienia w ogóle nie powinni się odzywać. Uważam też, że zbyt muskularni faceci powinni chodzić na długi rękaw, bo nie lubię takich sylwetek. Nie mówiąc już o niskich osobach, tj. poniżej 190, niech nie
@Shanny: Zdaje sobie sprawę z tego, ze to problem również szczupłych i zadbanych kobiet, przecież to napisałam.
Jednak jest różnica między cellulitem 1 i 4 stopnia. 4 stopień jest także wynikiem mocnego zaniedbana i naprawdę wstydziłabym się tak pokazać takie nogi w centrum handlowym.
Cellulit jest też z przodu.
Akurat nie widziałam żadnej koleżanki w dużym cellulitem w szortach. Całe szczęście nie byłam narażona na oglądanie tego z bliska i przez
@jak_to_tak: Cieszę się, że jesteś lekarzem i potrafisz doskonale rozpoznać stadium cellulitu oraz jego przyczyny. To nie jest takie proste, że skoro widzisz cellulit, to on na pewno jest w najpoważniejszym stadium. Siedzę trochę w kosmetologii, a jakoś nie wyobrażam sobie oceniać tego, czy dziewczyna się "celowo" zaniedbała, na podstawie przelotnego spojrzenia na ulicy. Tak z reguły nie mam też w zwyczaju wpatrywać się w cellulit obcych kobiet. W każdym razie