Wpis z mikrobloga

Mirki z benzyno w żyłach, też was wkurzają ludzie którzy w samochodach widzą tylko spalanie?

Mój ojciec tak ma - za każdym razem jak jedziemy albo idziemy po mieście i widzimy jakaś fajną furę (Dodge RAM, Corvette,, Cadillac, Porsche itd. ) to komentarz mojego starego brzmi "no a ile to pali"?

Zero refleksji na temat właściwości jezdnych, wyposażenia, dźwięku albo nawet wyglądu - każdy samochód jest sprowadzany do spalania. Nic więcej nie istnieje, nawet takie pierdoły jak ceny części zamiennych i ich dostępność albo awaryjność danego auta, przez co takie mało palące może być droższe nic takie dużo palące ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#przemyslenia #motoryzacja #januszemotoryzacji
  • 49
@saj on jest ogólnie 6 osobowy. 4 osoby jadą komfortowo. Są 2 rodzaje kabin tych długich. Z przodu jest po królewsku z tylu dla mnie ok. Ponad 190 cm i 100kg

Przeglądanij moje wpisy. Auto jest mega praktyczne na codzień. Dużo bardziej niż by się można spodziewać
@math1982: > mój ojciec ma w dupie takie rzeczy, nigdy o spalaniu nie mówił, ja zaraz po zdaniu prawka jeździłem jego mazdą mpv 3.0 w automacie, żarła paliwo jak zła, ale sam kaskę na wachę dawał, no ale wtedy za 50 zł to było paliwa opór ( ͡° ͜ʖ ͡°)teraz jeździ land cruiserem 4,5 l w dieslu:)
@Wandsbeker: Dla mnie najważniejsze są 3 parametry samochodu - kolor, spalanie i cena serwisowania/części. Nie jestem rajdowcem, nie jeżdże jak #!$%@?, a jak gdzieś się śpieszę to 150km/h spokojnie jedzie mój czerwony peugeot 107 spalający ~5,5 litra. Nie mam dzieci, więc większego auta nie potrzebuję. Jak chcę jechać na dalszego tripa to wybieram pociąg/samolot/busa/ albo jakiś inny rodzaj transportu.

To pewnie dlatego że od zawsze w dupie miałem samochody. Do dzisiaj
@PifPafu: do jazdy przepisowej kazdy pazdzierz sie nada, ale jesli jezdzisz szybciej niz ustawa to juz zaczynasz zwracac uwage na takie rzeczy jak prowadzenie hamowanie czy przyspieszanie, a nie koniecznie na spalanie czy awaryjnosc.

@Ciasto_hirol: z mojego doświadczenia jest i o ile silniki Twin Spark czasem faktycznie zasługują na żarty o lawetach, o tyle JTD oraz V6 Busso od AR to są jednostki nie do zdarcia i niejednokrotnie mocno irytują swoją bezawaryjnością właścicieli "germańskich powozów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)