Wpis z mikrobloga

@stannis: Cardio tzn. bieganie do zrzucenia wagi to jest dramat, dopnij diete zamiast tego i przerzuć się na trening siłowy :) Ja bym tak zrobił. Poza tym jezeli duzo biegasz, to dlugotrwale wyrzuty kortzolu przyczyniaja sie do niszczenia kolagenu w tkankach lacznych, przez co niszczysz sobie stawy, no i jest przyspieszonie efektow starzenia. Dlugie cardio spowalnia metabolizm... blabla mozna by tak pisac i pisac, poczytaj sobie ( ͡° ͜ʖ
bieganiem hu@a zrzucisz


@mariusz_and: tu się nie zgodzę, w lutym i marcu przypilnowałem ostro dietę i bmi spadło mi z 27 do prawie akceptowalnego 25,1. Problem jest w tym, że lubię dużo pojeść :P planuję zbić bmi do jakiś 23,5 i myślę, że będzie okej - pewnie najwięcej mi ubędzie tych kg z ramion, a nie z brzucha ale ja do tego nie przykładam dużej wagi.

to ty chcesz 3 lamac
@stannis:
Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@stannis: z własnego doświadczenia Ci powiem żebyś zmniejszył obciążenie treningowe i nie #!$%@?ł 3 dni pod rząd (zwłaszcza jeżeli wcześniej nie trenowałeś) bo po pierwsze odpoczynek jest tak samo ważny jak sam trening przy robieniu formy a po drugie jeszcze trochę i zaczną się kontuzje. Jeżeli nie rozciągasz się to koniecznie zajmij się tym, dobrze jakbyś kupił sobie foam roller i najlepiej wybierz się za wczasu do fizjoterapeuty niech Ci pokaże
@stannis moim zdaniem nic nie potrzebujesz poza odpoczynkiem. Są darmowe plany treningowe pod maraton w Internecie, może raz w tygodniu będziesz mieć trening dzień po dniu, a jak potrzebujesz więcej aktywności to rower, basen by się dodatkowo wzmocnić
@stannis: pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 miesiącach biegania ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom #!$%@? starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz
@stannis: a tak na prawdę to bolą cię kolana? Mnie bolą szczególnie po rowerze to biorę nutrend flexit drink. Jak nie bolą to chyba nie ma sensu. Ew. Jakieś białko żeby masy mięśniowej dostać ale to chyba musisz zagadać do @fortheworld
@stannis: sluchaj sie tego pana @bestnickever bo dobrze prawi. Dorzucilbym tylko zebys roznicowal sobie trening, i czasem dorzucil odpoczynek, bo zajechac sie jest bardzo latwo, ale wyprowadzenie na prosta kosztuje (zarowno duzo czasu jak i pieniedzy).
Co do lykania proszkow, ja swego czasu bralem flexity, glukozaminy inne #!$%@? bo odzywaly sie kolana, czasem kregoslup pobolewal. Od kiedy zmniejszylem kilometraz i dorzucilem 3x silownie w tygodniu, problemy sie skonczyly. Ogolnie mam wrazenie
za @PurpleHaze i @bestnickever: rób przerwy, a nie 3 dni z rzędu biegasz, rozciągaj się i możesz dorzucić typowy trening siłowy - mocniejsze mięśnie to mniejsze obciążenia dla stawów. Odżywek nie potrzebujesz, ale trzymaj dietę,bo wiadomo, że z kupy siły nie zbudujesz ani się nie zregenerujesz.
@stannis: przede wszystkim organizm musi mieć czas na regenerację. 250km miesięcznie, to sporo. Czyli nie biegać 3 dni pod rząd, dzień biegania/dzień regeneracji(najlepiej ćwiczenia stabilizacyjne, wzmacniające).
nie #!$%@?ł 3 dni pod rząd (zwłaszcza jeżeli wcześniej nie trenowałeś


@bestnickever: hmm ogólnie to ja rzadko #!$%@? 3 dni z rzędu - zdarza mi się to gdy gdzieś wyjeżdżam i wiem, że tam nie dam rady biegać. Zastanawiałem się czy nie przejść na 3 dni z rzędu na stałe bo ostatnio robiłem to i w sumie 3 dnia zajebiście mi się biegało :) ale tutaj pada sporo argumentów, że to