Wpis z mikrobloga

Biegam ostatnio regularnie ponad 250 km miesięcznie - powinienem łykać jakieś magiczne proszki ze sklepów dla siłaczy? Niby daje radę bez tego, ale ostatnio znajomy powiedział mi, żebym zainteresował się tym tematem... no i czasami nogi naprawdę bolą (szczególnie gdy biegam 3 dni pod rząd). Ktoś coś może poradzić?
#bieganie
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja tutaj nie oczekuję jakiś szczegółowych porad, raczej chciałem ogólnie podyskutować czy odżywki rzeczywiście pomagają gdy biega się kilka dni pod rząd


@stannis:

Oczywiście, że
  • Odpowiedz
@stannis: jesli jedynie biegasz to bez supli sie uda, w miare zdrowa micha i tyle. Zrob morfologie zeby ewentualnie sprawdzic braki. Nie rob bledow i nie biegac 3dni pod rzad chyba ze masz w tym konkretny cel. Pamietaj o dobrym rozciaganiu, rolowaniu i ewentualnie cwiczenia wzmacniajace core. Co do supli to pytanie co chcesz przez bieganie osiagnac ale ogolem do biegania nic nie potrzebujesz, na bolace nogi suple nie pomoga
  • Odpowiedz
@mariusz_and: to jest dużo? myślałem, że średnio

@Juice110: k---a, ja nic nie chcę osiągnąć - mam trochę kg za dużo (bmi 25.1) to może to chcę zrzucić bo trochę brzucha mam, poza tym to planuję maraton przebiec, ale to wiem, że już teraz uda mi się bez problemu więc oprócz wagi nie mam żadnych celów
  • Odpowiedz
@stannis bieganiem hu@a zrzucisz albo zrzucisz w dłuższym czasie , 90 % to dieta, od biegania lepsze są ćwiczenia kardio ogólno rozwoje. Ja i moja żona tak pozrzucaliśmy kg. W suplementacje nie wierzyłbym za mocno, pełno świnstwa w to pchają, lepsza zbilansowana dieta.
  • Odpowiedz