Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę jak ludzie z tagów #danielmagical czy #lysystream dają pieniądze tym debilom za nic, kupują im pitcę itd. Jeszcze żeby sobie srali do ryja na wizji albo coś, ale nie. Dają im za darmo pieniądze żeby ci kretyni kupowali sobie smartfony za over 9000 cbln na raty, kupowali plejstejszyn zamiast wyremontować łazienkę i tak dalej. Nie macie co zrobić z pieniędzmi? Dajcie je komuś na głodne koty, horą curkę czy wsadźcie je sobie po prostu w dupę, tak, że wartość pieniądza wzrośnie i wszyscy na tym skorzystamy.

Inb4 nie twoja sprawa co kto robi ze swoimi pieniędzmi. Jeden z najgłupszych wykopowych argumentów. Racja, nie zabronię nikomu wydawać ich w nawet najgłupszy sposób, ale mogę to skrytykować, tak samo jak ktoś może krytykować to że ja wydałem hajs np. na garki za 30 tysięcy.

A głodne koty niech zjedzą hore dzieci to nie będzie ani jednych ani drugich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zalesie #patologiazmiasta #patologiazewsi #patologiazwykopu #pieniadze #oswiadczenie
  • 8
@KombajnemPrzezUkraine: CHORĄ NIE HORĄ to punkt pierwszy. Punkt drugi jest taki, że nie #!$%@? nie masz prawa nikogo krytkować za to na co wydał swoje pieniądze bo to on na nie zapracował. Możesz sobie myśleć co chcesz ale zostaw to dla siebie. Są ludzie którzy maja serio za dużo pieniędzy i dla nich #!$%@?ęcie 500zł tam czy siam nie robi różnicy. Proste.
@wonsztibijski:

CHORĄ NIE HORĄ

Memów nie znasz. Co ciekawe horą wypatrzyłeś, a nie zauważyłeś curki. Albo masz braki w słowniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że nie #!$%@? nie masz prawa nikogo krytkować za to na co wydał swoje pieniądze


Bo co? Owszem mam. To się nazywa wolność wypowiedzi i sumienia synu.

Możesz sobie myśleć co chcesz ale zostaw to dla siebie. Są ludzie którzy maja serio za
@wonsztibijski: racja, wtrącam się w nieswoje kompetencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc zakazać dokarmiania magicala ustawą!

Wolę dać 3 zł na chleb dla faktycznie potrzebujących niż 3 zł na tego dzbana.

Jeszcze na początku można było pomyśleć że dzięki "donejtom" można tym ludziom pomóc, że wyjdą z biedy, staną na nogi. A tu niestety bieda umysłowa wygrała. Mentalny biedak zawsze będzie biedny.