Wpis z mikrobloga

  • 2
@insert_table81 mam ten sam telefon też od roku (za około tydzień 12 miesięcy) i nie mam ani jednej ryski na telefonie, nie jest powyginany a co do grzania to tylko jak gram bardzo ostro lub siedzę w gorącym pomieszczeniu (Sony Z1 grzał się o wiele bardziej imo)
  • Odpowiedz
@insert_table81 pierwsze primo - to jest tani telefon, dostajesz za co płacisz.
Drugie primo - mam 3s od pół roku i wygląda jak wyjęty z pudełka, wszystko działa (etui MSVII + folia). Noszę w kieszeni spodni, nie grzeje się.

Wnioski: żeby od razu nie pisać że sam go #!$%@? bo widzę że to do Ciebie nie trafia to może model jest po prostu do dupy albo nie jest dla Ciebie stworzony. Xiaomi
  • Odpowiedz
@Bambro: Przeczytaj co odpisałem użytkownikowi @d1ck: Nie chcę się powtarzać. Piszę już trzeci i ostatni raz. Czy jest ktoś na Wykop, co jest w stanie zrobić foto zakupionego i użytkowanego telefonu z paragonem >12mc? Delikatne telefony - dobre, uśmiałem się? Może mam się z tym obchodzić jak z dzieckiem? Rozumiem, że niektórzy zbierają na to gówno i potem noszą zawinięte w ręcznik. Mnie jednak, jako normalnego użytkownika to nie bawi.
  • Odpowiedz
@insert_table81: Znam ten typ. Najpierw hurr durr, ale te telefony dziś #!$%@? robio, w rękach się rozwalają, przecie ja nic nie robie z nim nawet. A potem jeszcze w trakcie rozmowy z kimś takim ze dwa razy mu spadnie telefon na podłogę XD
  • Odpowiedz
@Bambro: Nic nie #!$%@?łem, jak to nazywasz. Pokazałem telefon po 9-mc normalnego użytkowania. Super, że jesteś zadowolony. Cieszy mnie to! Ja nie jestem zadowolony po raz drugi więc - uszanuj to. Być może mam to szczęście lub masz je Ty. Może mniej dzwonisz i mniej użytkujesz swój telefonik. Moje "cudo" wygląda tak jak wygląda i nie kupiłem go po to by go specjalnie rozwalić, uwierz mi że 1000 PLN to też
  • Odpowiedz
@insert_table81: to nie jest propaganda tej konkretnej firmy tylko propaganda biedoty. Finansowej i umysłowej. Ludzie nie rozumieją, że jak kupią tanie gówno to dostaną tanie gówno a nie odpowiednik flagowców sensownych marek. No ale hurrdurr gigaherce! Xiaomi lepsze!
  • Odpowiedz
@insert_table81 ale ja to szanuje. Z tym, że Twój telefon nie wygląda na zdjęciach na NORMALNE użytkowanie. Z całym szacunkiem wygląda jakbyś nim rzucał po piachu na budowie. A mam znajomego budowlańca którego Xiaomi wygląda lepiej.

Mój telefon używa częściej niż ja moja dziewczyna bo jej Hłałej tnie się nawet na Fejsie ;) i używa go praktycznie jak tylko jest w domu i ja jestem. Więc uwierz mi że tel dostaje oklep,
  • Odpowiedz