Wpis z mikrobloga

@insert_table81: ja polecam Apple. Telefony żyją i nie maja takich problemów. A zarówno obudowa i jak i soft ładnie działa po upływie czasu. Wszystko dobrze spasowane, nie grzeje się jak #!$%@?, do tego dobre aparaty i ciekawe udogodnienia w systemie
Fakt trzeba dopłacić trochę, ale za samsunga z wyższej półki tez trzeba zabulic ;)
  • Odpowiedz
  • 6
@insert_table81 Anegdotyczny przykład nie ma w sobie żadnej wartości . Ja używałem redmi note 2 (który jest tani i budżetowy 500zl) półtorej roku i wygląda jak fabrycznie nowy za to Samsung Galaxy s3 upadł raz na ziemie i szkło od aparatu się wybiło i popękał w rogach a kosztował 4x tylko co xiaomi i był 2x gorszy w parametrach . No ale wiadomo iPhone za 4000zl > xiaomi za 600zl xD
  • Odpowiedz
Gdzie można przeprowadzić zbiórke ala "danielmagical" bo coś czuje że go rozwalimy wspólnie. Mam nieodpartą ochotę wyzbyć się tego gówna. Zamiast 100 PLN na OLX może coś uzbieram od Mirko. #cebula Może jakaś fajna forma rozj....nia Wam przychodzi do głowy? Moja propozycja jest taka: Mogę jebną... ć nim w komin za hotelem Alicja. Sprawdzimy Alicja vs Xioami?
  • Odpowiedz
Mam redmi note 3 mtk już ponad rok i jedyne z czym mogę się zgodzić to białymi kropkami na ekranie, a reszta zależy od szanowania przedmiotów :)
  • Odpowiedz
to jest wlasnie ta oszczednosc. Co z tego ze telefon o polowe tanszy jak zmieniasz go co roku. U mnie iPhone 5 dziala od 2012r kiedy go kupilem i wciaz ma pelne wsparcie aktualizacji.


@Fr33: tak to jest ta oszczędność, ale grubo przesadzasz. Porównaj cenę nowego iphona 5,5 cala a tego note, to nie jest dwa razy taniej. Dodatkowo, taki telefon spokojnie wytrzyma 3-4 lata.

@rurek49: chyba masz coś nie tak z głową proponując apple jako alternatywę dla kogoś kupującego note 4 za poniżej 1000 zł
  • Odpowiedz