Wpis z mikrobloga

@insert_table81: Mi też wszyscy mówili jaki xiaomi super, kupiłem note3 i w ciągu pół roku zepsuł mi się głośnik i wejście na słuchawki, a planuje go jeszcze mieć z rok. Ciekawe co jeszcze ciekawego się wydarzy
  • Odpowiedz
@insert_table81: bo #xiaomi to stan umysłu, a nie posiadania. Co ty myślisz, że będziesz go sobie zabierał ze sobą codziennie do kieszeni i używał bez konsekwencji?

@insert_table81: bo dba się #!$%@? o telefon a nie #!$%@? i potem narzeka że #!$%@?`

O, o, właśnie! używasz ≠ dbasz
  • Odpowiedz
@insert_table81: O paaanie… Wbijasz gwoździe komórką?
Od 5 lat kupuję komórki z chin w przedziale cenowym 50-200USD (bo więcej nie warto wydawać na komórkę) i żadna z nich tak nie wygląda. Od 2012 roku mam Lenovo A820, przez 2 lata ja korzystałem z lenovo, teraz mama korzysta z niego i oprócz baterii nic się w nim nie psuło. To samo z Asusem Zenfone 2. Teraz mam Xiaomi Redmi note 4
  • Odpowiedz
@insert_table81: Że też chce ci sie dyskutowac z tymi ludzmi xD Wiadomo, ze sa jakies powody dlaczego te telefony sa znacznie tansze, miales okazje sie przekonac. Mój 4s będzie miał niedługo 6 lat i nadal się nieźle trzyma, a nigdy jakoś specjalnie o niego nie dbałem
  • Odpowiedz
  • 1
Redmi Note 2 - 17 miesięcy u mnie - guzik blokowania zaczyna szwankować od miesiąca poza tym bez najmniejszych usterek
  • Odpowiedz