Wpis z mikrobloga

stare popka nutki (ballad 4x4 i te z czasów współpracy z WagWan) to czysty pieniądz, sam byłem zaskoczony jego wszechstronnością ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Andrzeju_wegiel_2137: Popek jak wraca do domu i się r------e autem to w 5 minut skleja lepszą nutę niż Quebo z całym zespołem przez rok.
loczyn - > stare popka nutki (ballad 4x4 i te z czasów współpracy z WagWan) to czysty...
  • Odpowiedz
@ObserwatorLogiki: Co ty właśnie napisałeś? XD Niby obserwator logiki, ale ta obserwacja coś słabo wychodzi.
Jak można napisać, że zaszufladkował się w jednym stylu, skoro tylko na tej płycie prezentuje ich kilka. Poza tym ma kilka płyt, z których każda jest inna. Jest kreatywny, bo pod względem muzycznym, jak i działań na scenie robi rzeczy, których nikt wcześniej nie zrobił.

Skończy się po zrobieniu paru szmat za 200 zł

No
  • Odpowiedz
@Koggz: jeśli chodzi o uliczny i lirykę, poziom, umiejętności to tylko rogal, gdyby nagrywał normalny rap to by zjadał jeszcze bardziej, sam nie słucham ulicznego rapu, ale rogal zjada te wszystkie bonusy i innych gamoni. @Konorro: wymień mi wykonawce który nagrał każdy klip w innym kraju, zwiedził pół świata po to by mieć natchnienie do tekstów i poruszał w tekstach problemy świata (w swój sposób, mądry słuchacz wyłapie
  • Odpowiedz
@emtei: Też kiedyś byłem na koncercie, co prawda grali wtedy jak sami powiedzieli 3 w ciągu dnia i był to koncert otwarty, ale bas który zagłuszał wszystko i tłukł po bebechach, byle tylko zagłuszać wszystko najlepszy na odwalenie chałtury xD No chyba że wszyscy z ekipy mają drewniane ucho, bo godzinę wcześniej grał Te-tris z bandem i zagrali przyjemniej dla ucha niż niejedna kapela stricte live-bandowa na tego typu imprezach
  • Odpowiedz
@scena_dokowania: jestem tego samego zdania co Ty,pierwszy raper pl który posiada wszystkie wizy( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to tam spiewał w któryms kawalku, ale zastanawia mnie skąd on ma na te wszystkie wyjazdy?ja rozumiem że hajsy z płyt muzyki koncertów etc ale jakby nie było weź opłać wszystkich którzy jadą z Tobą,jacyś dzwiekowcy i inni,przetransportuj sprzęt,nagraj teledysk,przecież tj worek siana,jakby nie było tj "młody raper" w
  • Odpowiedz