Wpis z mikrobloga

@kamien23: Marvel skrzywdził ludzi....

też jak byłem na Wonder Woman ludzie po skończonym filmie zaczęli wstawać i wychodzić a jakiś Janusz zaczął komentować że to idioci żeby czekali na sceny po napisach.... szkoda mi było już gównoburze odkręcać by go uświadomić że sam jest idiotą myśląc że coś tam znajdzie, to nie marvel... ale olałem sytuację. Jak widać po ostatniej aferze takich skrzywdzonych jest więcej.
@crowfire: Lata temu pracowałem w kinie. Jakiś gość kupił sobie bilet na Iron Sky, jakiś gównofilm o nazistach na księżycu. Po seansie facet się awanturował i groził, że sobie ze mną po pracy "inaczej porozmawia", bo mu nie powiedziałem że to nie jest film z Iron Manem (a to było kilka tygodni przed pierwszymi avengersami). Ale nawet on zwrotu kasy za obejrzany film nie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡
@jabolsy: @crowfire: wy macie coś z głową tak XD rozumiem, że jak zamawiasz kebsa i dostaniesz nagle bez mięsa to #!$%@? trudno XD sorka panie, mięsa nam zabrakło, ale gwarantuje, że to mięso i tak było słabe. Co mnie obchodzi jakaś obsługa? To jest ich praca, tak! Dostają za to szekele, op zapłacił za cały film, cały film z #!$%@? napisami końcowymi. Ale widzę nie ogarniacie co oznacza zapłacić za
@mozliwe: Mięso w kebabie jest podstawą. Napisy w filmie nie są podstawą tylko dodatkiem na który patrzy jakaś niewielka część ludzi. No i ta słynna ostatnia scena dodatkowa która trwa chwilę i można ją w internecie zobaczyć. Więc jak już mamy się trzymać Twojego przykładu to jest kręcenie afery o to ,że ktoś dostał hamburgera bez sezamu. NO i po zjedzeniu takiego hamburgera żądał zwrotu pieniędzy. Z resztą oferowali mu z
@kamien23: @mikw: @crowfire: Jak obsługa tak bardzo się spieszy do domu to niech nie puszczają reklam przed filmem o takich godzinach i wszyscy na tym zyskają. Jakby wam w mordę pluli to mówilibyście, że deszcz pada. Sam nikt nie oglądam napisów po filmie, ale skoro ktoś ma takie hobby i zapłacił za film to ma prawo do tego żeby te napisy obejrzeć. Jeszcze co innego gdyby zaczęli zapalać światła,
@Cinkito: Tak gównoburza. Nagle się ludzie oburzyli... a na kompie pewnie wszyscy ani razu napisów nie oglądali po filmie. Ale nagle jakby conajmniej ktoś z ich samochodu silnik, cztery koła, wszystkie szyby i siedzenia zabrał. Burza o nic. O bezwartościowe. Tak, jest to integralna część filmu, tak Multikono źle zrobiło skracając seans..
ale te wasze podniesione krzyki są po prostu żenujące. Żenujący poziom polskości... porównałbym do Pana z telewizji który kupił
@Cinkito: Nie bronię obsługi. Multikino powinno zapewnić mu złoty talon umożliwiający obejrzenie napisów końcowych na dowolnym seansie, to nie ulega wątpliwości. Ba, zaprosić na indywidualny pokaz creditsów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twierdzę, że żądanie zwrotu pieniędzy za, jakby na to nie patrzeć, obejrzany w całości film, do tego chwalenie się tym w Internecie i określanie tego mianem "afery" to czystej klasy buractwo. Reakcja była daleko nieadekwatna do
@mozliwe: Pewnie, że możesz siedzieć. Ale czy przeżuwając tego ostatniego ogórka wygrzebanego z papierka po kebsie żądasz rozmowy z kierownikiem i zwrotu pieniędzy za całe "danie", bo ktoś z obsługi powiedział "zaraz zamykamy"? Z tego co pamiętam z tekstu, nikt nie wyłączył seansu i go nie wyrzucił, tylko "mu przeszkadzał w oglądaniu napisów", bo zapalili światło robocze i powiedzieli że już nie ma ukrytych scen i może iść.
Ba, z tekstu
@mozliwe: czyli ty też jesteś roszczeniowym bucem bez jakiejkolwiek empatii. Gostek, który rozkręcił tą gównoaferę jest zwykłym robakiem-cebulakiem. Obrażony wielce hrabia, któremu nie pozwolili się kontemplować nad napisami, no #!$%@?, jakby co najmniej największe arcydzieło XXI wieku oglądał. Ja chodzę do kina średnio 3-4 razy w tygodniu i na napisach zostałem może kilka razy. Aktorów, ciekawostki etc, to ja sobie w domu na filmwebie sprawdzę. Ale nie, trafia się jakaś ameba,
@ogrod87: typie ale wiesz że tu nie chodzi o napisy tylko o scene po napisach która była dodana w kilku poprzednich filmach z uniwersum dc a w uniwersum marvel jest w każdym?
To żadne cebulactwo, skąd mógł wiedzieć że akutat w tym filmie nie ma sceny po napisach skoro zawsze była? Zapłacił i chce dostać PEŁEN film. A jak obsługa chce iść do domu wcześniej to niech zmieni prace bo nie