Wpis z mikrobloga

Cytując klasyka, nie uwierzycie Mirki "co się staneło!?!?!?!"
Miałem budować #startup i pisać dla Was o tym ale ostatnio miałem trochę spraw na głowie i właśnie do mieszkania i firmy mojej dziewczyny przyszła POLICJA.

Mój #rozowypasek prowadzi "agencje social media" i jeden z jej stałych, zadowolonych z jej pracy klientów (jeden z bardziej znanych hoteli i SPA w Polsce) po otrzymaniu 3 ostatnich faktur do zapłaty za wykonaną pracę, zaczął udawać wariata i nasłał na nią i na mnie policje. Jest grubo. Oskarża nas o przywłaszczenie sobie bliżej nieokreślonych dóbr niematerialnych i straty swojej firmy na jakieś grube miliony.

Mój wcześniejszy wpis dot. startupa: https://www.wykop.pl/wpis/23665165/czesc-it-mirki-buduje-web-startup-na-globalny-ryne/

W związku z obecną sytuacją muszę przełożyć datę uruchomienia startupa na 1.09.2017 - a w tej chwili zamierzam całą sprawę nagłośnić bo z tego co już usłyszałem od innych ludzi, ten "Pan" to podobno notoryczny, znany oszust, który "wykręcił" już wiele firm i osób.

BTW. Muszę założyć nowy login bo chciałem wykupić taką samą domenę a ta jest zajęta, więc kolejny wpis będzie z nowego loginu.

#afera #programowanie #ciekawostki #danwebdev
@Freakz, @PanSpekulant, @Riddlebox, @WybranyLoginJestZaj, @xDrope, @sandy327, @MrocznyBrokul, @posepny_zniwiarz, @kadronios, @konraad, @Fazzy, @kampar, @cezx, @czlowiekwmasce, @rawciu, @boxsuperstar, @askorek, @majk3l, @kefas_safek, @Sakuy, @gienek_, @Introoz, @malusgemini, @krz4k, @Xem_, @meohaw, @morganpl, @maniek_, @Majsteros, @Pikieros, @Acrene, @levil, @amdziak, @kamilok1965, @grandeHawajska, @Elleshar, @rajdi, @Rabsztok, @pawel-piotr-b, @2wiadra, @sylwester-stallone, @endriuuu, @zteekone, @wjtkk, @CiDB, @xadamr, @GHLA, @tmtm, @iwonka123, @pan_doktor, @czworokot, @raffeer, @AVTA, @Ekspert_z_NASA, @kris03
DANWEBDEV - Cytując klasyka, nie uwierzycie Mirki "co się staneło!?!?!?!"
Miałem bud...

źródło: comment_MGF4MqW2ImlptgXiskADtMuBhg9t6vq6.jpg

Pobierz
  • 8