Wpis z mikrobloga

Ogladalam przez weekend troche kabarety i stand-upy (polskie) i doszlam do wniosku, ze kobiety to jednak sa #!$%@? hipokrytkami. Dlaczego?
A no dajmy na to taką sytuację:
Stand-uper w swoim zarcie kobiete stawia na piedestale, opisuje ją jako istotę lepszą od mężczyzny. Jaka reakcja kobiet na widowni?

Ohohoho hihihi jest taki zabawny.

Sytuacja druga:
Stand-uper w swoim zarcie dyskryminuje kobiete, opisuje ją jako istotę gorszą od mężczyzny. Jaka reakcja kobiet na widowni?

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

W analogicznych przypadkach dot. facetow, faceci sie zasmieja. Ale nie głośniej niż kobiety slyszace zart dyskryminujacy facetow.
Serio jest to #!$%@?, ze kobiety ochoczo chichotają gdy je sie chwali, lub opowie zart ktory ich nie dotyczy, ale jak sie powie kobiecie cos co pokazuje, ze w swietle mezczyzny wypadaja gorzej to kij do dupy wlatuje szybciej niz biegnie Bolt goniony przez stado KKK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zrozumcie mnie zle bo nie uwazam, ze kazde kobiety sa takie, zreszta sama jestem rozowa, ale po prostu pisze to co widze :-)
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #standup
___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
  • 21
  • Odpowiedz
@pomaranczowy_anon:

"ohoho patrzcie na mnie jaki jestem wyżej w hierarchii od was, mnie nie śmieszą cebulackie kabarety, jestem kimś i śmieję się tylko z inteligentnych żartów, a wy polaczki gorsze oglądajcie te swoje kabarety, a ja se włączę na jutiubie zagraniczny stand up hehe koniecznie z napisami pl"
  • Odpowiedz
@MangoZjem: te uuuuu robi pewnie ta sama grupa kobiet, która na imprezach gdy usłyszy pierwsze nuty "facet to świnia" wstaje z taka dzikoscia w oczach w wielkiej ekscytacji żeby zaraz na całe gardło krzyczeć refren.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: tak w sumie samo w przypadku normalnych lasek w sensie z takimi którymi ma się kontakt, chwała się tym jakiego to kija w dupie nie maja i jakie są wyluzowane i w ogóle ale nie maja kompletnie dystansu do siebie. Jeden mały żart i już włącza się im taki tryb pasywno agresywny. Po co chwała się ze nie maja kija w dupie jak maja? Chyba żeby się przypodobać
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Zauważam już od dawna, że w "dobrym guście" jest powiedzieć że polskie kabarety są #!$%@? I wiele ludzi to robi jak lemingi. Ja mimo że nie oglądam wiele myślę że nie są takie złe tylko się już trochę powypalali tak jak Kabaret Moralnego Niepokoju który jest już na scenie z 10 lat jak nie więcej I już nie jest im tak łatwo tworzyć cały czas coś śmiesznego .Nikt nie
  • Odpowiedz