Wpis z mikrobloga

#bitcoin #etherum #kryptowaluty
https://www.flippening.watch/?a=b

Fajna stronka : )
Nie mam wiele ETH(może 1) ale trzeba przyznać ze spekulanci ładnie pompują drugie BTC : ), bo X Y Z . Co jest tez fajne to to że ETH dobija to czasu gdzie bedzie szybko musiało się skalować ETH POS/sharding powinny już być. Jeśli ETH chce przeskoczyć ponad BTC powinno pokazać wyższość - zobaczymy na.
Cała pompa jest oparta o drame, że BTC się nie skaluje : ) .

Czy zobaczymy nową dramę ETH też się nie skaluje jak obiecywano ? :D
POS/Sharding/raiden

PS: POS miał być już w styczniu 2017... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PPS:Raiden taki LN dla ETH to bedzie obsługiwał transakcje ETH nie kontrakty a tokeny ERC20 to kontrakty 90% ruchu w sieci ETH to tokeny. Wiec LN im nie pomoże - PANOWIE BEDZIE WESOŁO
@pablo74 @januszchajsów
  • 5
  • Odpowiedz
@Modern: myślę że tak jak górnicy nie poprą UASF przed lipcem.
Niepewnosc narynku spowoduje
a) brak transakcji na BTC i holdowanie na dysku
(jakies giedy moga jebnac bo okazde sie ze brakuje BTC jak goxowi)
b)połowa BTC ucieknie do ETH przeczekać a potem bedzie piekny zjazd na ETH jesli UASF wejdzie jesli nie to ludzie nie wrócą chętnie do BTC. BTC bedzie dalej sie nie skalowało - miało głupich górników długofalowo
  • Odpowiedz
@WeselnyGiermek00: ETH oferuje co innego niż BTC ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wątpie, żeby przebili capem BTC. Oczywiscie to moja opinia.
Banka na ETH niedlugo peknie. Powoli sie zaczynają lagować. Poza tym, scamy ico prędzej czy pozniej sie skoncza, a to pociagnie spadek na ETH. Kazdy ma w dupie te smart contracty i tego typu #!$%@?, ludzie chcą ciągnąć hajs z ICO i zarabiac na wzroscie ETH poki
  • Odpowiedz