Wpis z mikrobloga

Widać, że Seba to taki prosty chłopak, który jednak potrzebuje uczuć. Widać, że potrzebuje prawdziwego przyjaciela i uważał za takiego Daniela, bo nie ma żadnego innego lepszego, a Daniel go tak wydymał bez mydła, ostatnia osoba, której tak ufał. Szkoda mi go.
#danielmagical
  • 16
  • Odpowiedz
@noffi: U Seby ten marker przelał czarę goryczy, która zbierała się już od miesięcy. Fakt, że trochę przesadził, ale Daniel mógł inaczej zareagować jeżeli uważał go za swojego przyjaciela, a nie krzykiem "#!$%@?" i jeszcze jego brudy wyciągał przy kilkunastu tysięcznej widowni.
  • Odpowiedz
@GracekPL: mi też strasznie przykro się zrobiło Seby, bo on uważał daniela za prawdziwego przyjaciela, miał do niego zaufanie, a grubas co? wydał całą tajemnice, #!$%@?ł go z domu., oskarza go o kradzież, nagadywał cały czas jak Seba wyszedł, a co innego mówił przed wyjściem Seby. jak Seba się rozbeczał to mnie aż serce zabolało bo chłopak naprawdę ma uczucia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzarnyMiotaczKoksu: @noffi: @boyano: dokładnie. Nie przepadam za grubym, ale w tym wypadku jego reakcja była jak najbardziej normalna. To Sebie coś #!$%@?ło. Potraktował tę próbę pomazania markerem jak jakiś zamach na życe jego matki xD To nic, że gruby każe mu świece z głową w kiblu robić, łeb do farby wsadzać, palce do kontaktu itd...ale nie, próba maźnięcia markerem przelała czarę goryczy xDDDDD
  • Odpowiedz
  • 4
@first ten cały kanał jest jak przepełniona czara goryczy żenada i patologia aż kipi z ekranu nigdy nie wytrzymałem dłużej niż 2 min oglądania tych pato cweli
  • Odpowiedz
@boyano: wykopki się za bardzo wkręcili, i biorą na serio kłótnie jakichś patusów, którzy w ramach zgody za 2 godziny będzie uprawiać ze sobą seksy xD tzn. traktują to za serio, przystawiając normalne wzorce do patologii xD
  • Odpowiedz
@duszek360: @GracekPL: jesteście obrzydliwi z tymi analizami i omawianiem swoich postaci jakby to był jakiś #!$%@? serial albo małpy w klatce, rzucanie drobniaków patusem pod nogi żeby kręcić dalej swoją chora rozrywkę, ohyda
  • Odpowiedz