Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę Wasze wiadomości prywatne, a także uwagi podczas meczu:
Dla uniknięcia chaosu i marnowania czasu gra pierwsze 13 plusujących osób + op, które przyszły o czasie.
Osoby, które nie potrafią w gry zespołowe i są tak niesamowicie przebojowe, że żadne zasady ich nie obowiązują proszone są o nie psucie zabawy innym.

inb4:
hurr durr kim ty #!$%@? jesteś diwajn - osobą, która w spokoju chce pograć w piłkę, którą obowiązują te same zasady co innych, lubię sok marchewkowy i kaszę jaglaną z kurczakiem w sosie z orzechów nerkowca i mleka kokosowego. Pozdrawiam cieplutko

może ja chcę grać 20vs20 plus 3 bramkarzy i moszna renkami, butami po twarzy, a spóźnienie dopuszczalne to 2h!?1 - to zrób sobie wpis dla innych zwierząt i róbcie to na innym boisku/w lesie

znowu z dupy godzina?11 - godzina dostosowana do pogody, większej możliwości wolnego boiska, wydarzeń (jak mecz w tv), a także preferencji iluś osób, więc nie spamujcie

---------------------------------------------------------------------------------

Piłka nożna: sobota 10.06.17 o 16:30na boisku (foto) przy ul. KRAIŃSKIEGO tutaj
Wymagania: biała i czarna koszulka lub prawie biała i prawie czarna.

Jeśli byłoby zajęte, to przeniesiemy się na Kołłątaja (zawołam chętnych).
#trocheruchuwewroclawiu
Pobierz DivineDevil - Biorąc pod uwagę Wasze wiadomości prywatne, a także uwagi podczas meczu...
źródło: comment_kCWLlgYTIav3CxmgQQOdBStLCCeFxXTs.jpg
  • 43
@DivineDevil: no i prawidłowo, niedopuszczalne jest, że Osoby, które nie potrafią w gry zespołowe i są tak niesamowicie przebojowe, że żadne zasady ich nie obowiązują przychodzą spóźnione godzinę, mają gdzieś zamknięcie list jak ostatnio i wchodzą na boisko, olewając graczy czekających na zmiany, psując zabawę i atmosferę.

A dla tych co plusują i się załapią na listę, moim zdaniem czas na obsuwę to 15 min, czyli w sam raz tyle ile
@DivineDevil słuszne uwagi! Dla mnie to logiczne, że organizator(OP) = szef i jak komuś nie pasują zasady nałożone przez niego niech zakłada osobny wpis i tam sobie ustala własne widzimisię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@luktuc: Bez przesady, uważam że każdy jest równy, obojętnie jaki skill, czy dłg penisa, czy jego brak. Po prostu pewne rzeczy ktoś musi powiedzieć, to nie znaczy, że ta osoba jest ważniejsza. To są potrzebne, logiczne zasady. Nie czuję różnicy, jakby ktoś inny założył wpis, a ja bym przyszedł.
@FotDK aaa czekaj faktycznie jedna z pierwszych piłek na jeleniej w tym sezonie xDD teraz mi się przypomniało

@DivineDevil ja nie mówię że jesteś najważniejszy ale jak ty zakładasz wpis to dla mnie logiczne że na miejscu masz decydujący głos. Jak mave zakłada to mave, jak les to les, itd bo inaczej każdy będzie chciał rządzić i będą same kłótnie.
@DivineDevil: Zdecydowanie popieram limit na 13 plusów bo ostatnio było zdecydowanie tłoczno a brak współpracy pomiędzy uczestnikami można było odczuć momentami zwłaszcza przy zmianach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co więcej zwróciłbym uwagę na dobór składów. Następnym razem starajmy się zrównoważyć siły aby gra była płynna i przyjemna.