Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę Wasze wiadomości prywatne, a także uwagi podczas meczu:
Dla uniknięcia chaosu i marnowania czasu gra pierwsze 13 plusujących osób + op, które przyszły o czasie.
Osoby, które nie potrafią w gry zespołowe i są tak niesamowicie przebojowe, że żadne zasady ich nie obowiązują proszone są o nie psucie zabawy innym.

inb4:
hurr durr kim ty k---a jesteś diwajn - osobą, która w spokoju chce pograć w piłkę, którą obowiązują te same zasady co innych, lubię sok marchewkowy i kaszę jaglaną z kurczakiem w sosie z orzechów nerkowca i mleka kokosowego. Pozdrawiam cieplutko

może ja chcę grać 20vs20 plus 3 bramkarzy i moszna renkami, butami po twarzy, a spóźnienie dopuszczalne to 2h!?1 - to zrób sobie wpis dla innych zwierząt i róbcie to na innym boisku/w lesie

znowu z d--y godzina?11 - godzina dostosowana do pogody, większej możliwości wolnego boiska, wydarzeń (jak mecz w tv), a także preferencji iluś osób, więc nie spamujcie

---------------------------------------------------------------------------------

Piłka nożna: sobota 10.06.17 o 16:30na boisku (foto) przy ul. KRAIŃSKIEGO tutaj
Wymagania: biała i czarna koszulka lub prawie biała i prawie czarna.

Jeśli byłoby zajęte, to przeniesiemy się na Kołłątaja (zawołam chętnych).
#trocheruchuwewroclawiu
DivineDevil - Biorąc pod uwagę Wasze wiadomości prywatne, a także uwagi podczas meczu...

źródło: comment_kCWLlgYTIav3CxmgQQOdBStLCCeFxXTs.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spioooch nie do końca tak jest, ale pozostanmy przy Twojej wersji :) niestety zawsze się spóźniłam, co stali bywalcy wiedzą, więc przy takich wymogach raczej nie będę przychodzić
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Napisałem jak ja widzę sprawe :) Tag jest wolny, nie każdy dzien jest obładowany informacja o piłce nożnej wiec zawsze można napisać o porze, ktora bedzie pasowac Tobie i innym :D
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Przyznaj się, że boisz się dostać piłką w twarz po raz n-ty, a nie jakaś spina :v

Jutro się raczej nie wyrobię na 16:30, ale w tygodniu chętnie (y)
P.S. To boisko jest zajebiste, grajmy na nim za każdym razem jak się da.
  • Odpowiedz
@kwiatencja: nieważne czy gramy sobota 18, niedziela 13 czy środa 15 - zawsze się spóźniasz? To albo masz problem ze sobą albo robisz to specjalnie. Aż się boję zapytać ile masz spóźnień w pracy.

Raczej specjalnie - nawet teraz, biedna poszkodowana Olencja, płacz po fejsbukach, atencja ofiary musi się zgadzać, faceci zjeby się uwzięły xD Nikt nie wyrzucił, ale trzeba dorobić dramaturgii ;p

A jeśli faktycznym problemem jest przyjście punktualnie,
  • Odpowiedz