Wpis z mikrobloga

Jednak padło na Scotta nie na Cube. Wołam @jedzczarnekoty oraz @Neaopoliti bo podpowiadali w kwestii przeskoku z 26" na 29"
Trochę popłynąłem, ale co tam ( ͡º ͜ʖ͡º) rower mi się podoba, dopiero jedna jazda a już jestem zakochany.
29" daje niezłego kopa, do tego sztywna przednia oś, no bajka. Usiadłem pod sklepem, zrobiłem rundkę i zakochałem się... potem stała trasa i utwierdziłem się w słuszności wyboru.

#rower #chawlisie #mtb #rowerowetrojmiasto #scott
Pobierz reddin - Jednak padło na Scotta nie na Cube. Wołam @jedzczarnekoty oraz @Neaopoliti b...
źródło: comment_0crs964RMH4sJv4y8wZVxeHc3oeg8TW9.jpg
  • 27
fajny rower, nie oszczędzaj go ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą nie spotkałem się z podawaniem rozmiaru ramy w calach jak kupowałem rower w zeszłym roku. W Polsce podaje się w calach rozmiar ramy a nie w centymetrach?


@manedhel: @teryuu: Rozmiar ramy dokładnie w tym Scott to L, ale w cube z 2012 mam rozmiar 20" (krótsza rama) ogólnie sporo jest w calach, ale faktycznie literowe
@teryuu: @reddin: ciekawe, zajrzałem na kilka stron producentów tutaj i wszyskie specyfikacje w milimetrach są (jak się wejdzie w techniczne detale rozmiarów literowych)
. Jak wyjeżdzałem z Polski to był system metryczny, widzę że trochę się zmieniło od tego czasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę mnie zdziwił ten temat bo wszyscy piszą o calach i zdają się wiedzieć o czym mowią a ja muszę w kalkulatorze
@reddin: też mam Scale. Niższy model ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przyszłym roku bedę celował w Sparka. Przy 183cm mam ramę L. Przy twoim wzroście obadałbym z pewnością obie M / L i dopiero wtedy zadecydował. L na pewno stabilniejsza ale mniej zwrotna. Szerokości!