Wpis z mikrobloga

1. Kup flagowego Androida z zeszłego roku, hehe;
2. Rozpakuj, uruchom, zobacz wersję systemu;
3. 6.0.1;
4. Android, Ty zły systemie;
5. Wczoraj konferencja Apple'a
6. Tim Cook oczywiście jak co roku wbija szpilę w konkurencję o to tym slajdem https://pbs.twimg.com/media/DBk3LlnXoAALO26.jpg
7. Android, Ty zły systemie [2];

Android w kwestii aktualizacji systemu jest w lesie. Czasem mam wrażenie, że szybciej jest kupić flagowca z najnowszą wersją systemu aniżeli czekać na zeszłorocznych modelach aż jaśnie Pan producent wrzuci aktualizacje.

#android #ios
  • 96
A tak z ciekawości, bo nie mam swojego rutera AC. To on nie jest wstecznie zgodny z n? Bo to chyba standard, który po prostu pozwala na połączenie na dwóch pasmach na raz, więc powinien być co najwyżej o mniej więcej połowę szybszy (bo 5ghz był chyba niecałe dwa razy szybszy od 2,4) i bez problemu dogadywać się z urządzeniami n? Więc wolne pobieranie to raczej wada gównianej "karty sieciowej" (tak wiem,
Lenovo zuk z2 / xiaomi mi 5 czy letv le max 2 to telefony za 700zl a niczym chyba nie ustępują iphonowi


@trejn: nie no teraz troche poplynales... pracuje na iP5/6/6+ i serio gdyby nie cena, kupilabym sobie, zeby korzystac prywatnie. juz pomijajac kwestie bebechow, bo wiekszosc ludzi chyba tylko na to patrzy jak widze te gownowojenki iosvsandroid - iphony sa smukle, dobrze leza w rece, maja innowacyjne rozwiazania pod wzgledem
@MangoZjem: Cóż moja luba ma iphona, ja mam xiaomi i niestety nie mogę powiedzieć żeby iphone był w czymkolwiek lepszy, może faktycznie pojedyncze gry i aplikacje działają ułamki sekund szybciej czy płynniej, jednak za tą różnice w cenie (2000zł) to żaden plus.

W dodatku sam interfejs IOS to gunwo, nawet ikonek nie można poprzestawiać jak sie chce, nie wiem czy to moje przyzwyczajenie do pełnej personalizacji, ale w telefonie za 3000
, może faktycznie pojedyncze gry i aplikacje działają ułamki sekund szybciej


@trejn: dziala to troche szybciej niz ulamki sekund, ponadto iOS zwykle ma aktualizacjie appek pierwszy. powiedzmy, ze wiem jak ten proces wyglada od srodka. btw. jakiego iphona ma Twoja rozowa?

W dodatku sam interfejs IOS to gunwo,


@trejn: przeciez masz xiaomi a GUI xiaomi stylizowane jest na iPhonowe. co prawda daje wiecej swobody i mozna wgrac inny launcher z