Wpis z mikrobloga

1. Kup flagowego Androida z zeszłego roku, hehe;
2. Rozpakuj, uruchom, zobacz wersję systemu;
3. 6.0.1;
4. Android, Ty zły systemie;
5. Wczoraj konferencja Apple'a
6. Tim Cook oczywiście jak co roku wbija szpilę w konkurencję o to tym slajdem https://pbs.twimg.com/media/DBk3LlnXoAALO26.jpg
7. Android, Ty zły systemie [2];

Android w kwestii aktualizacji systemu jest w lesie. Czasem mam wrażenie, że szybciej jest kupić flagowca z najnowszą wersją systemu aniżeli czekać na zeszłorocznych modelach aż jaśnie Pan producent wrzuci aktualizacje.

#android #ios
  • 96
po prostu mają słabe telefony

no taka mniej więcej była puenta mojego wpisu ;)

Więc problemem nie jest wifi-n tylko po prostu mają słabe telefony albo masz słaby router, bo teoretyczna szybkość n to 300Mb/s (praktycznie spokojnie 150Mb/s).


@mgr_rybak: Teoria sobie, praktyka sobie. Realnie na n'ce to pewnie z 50Mbps na urządzenie. U mnie wygląda to tak: po lewej AC, po prawej N.
Pobierz lent - >po prostu mają słabe telefony
no taka mniej więcej była puenta mojego wpisu ...
źródło: comment_yiBYPGObAEj4IyJPASKVbiasvN3x1RrY.jpg
@Bratkello: Ale jak kupiłem nówkę laptopa ale model sprzed 1,5 roku to też spędziłem w #!$%@? na aktualizacjach więc nie wiem o co ból pośladów... No a nie jestem żadnym fanboyem androida bo sam mam telefon CAT bez żadnego systemu.
#!$%@? TRIGGER ZA KAŻDYM #!$%@? RAZEM. Kiedy wreszcie zrozumiecie, że kwestia aktualizacji to wina producenta, a nie Androida? Ja #!$%@? w mirko jak w lesie, widzicie, że np taki Samsung leni się z aktualizacjami, to wybieracie innego producenta, tyle


@TheFlash: to wina androida bo zrobili tak jak zrobili, teraz maja dodać kolejną warstwę abstrakcji żeby moc aktualizować wszystkich bez względu na to w jakiej są sieci i jaki maja telefon, zobaczymy
@MangoZjem: ale kupujesz xiaomi, czyli telefon mocny, TANI, ale wymagający paru poprawek
kupujesz te pare stów taniej od konkurencji, ale musisz włożyć godzinkę czy dwie własnego czasu na root.
Nie porównuj xiaomi do iphone. No chyba że przez te dwie godziny wgrywania systemu zarobisz więcej niż wynosi różnica między iphone a xiaomi, to proszę bardzo.
@lent beka xD kupując byle jaki telefon w miarę topowy na androidzie a nie ścierwa do mixow masz pewność że przez jakiś czas będzie ok. I nie, nie są to 3-4 miesiące. Kupując jakiś flagowy model po tych 6 miesiącach po premierze kiedy już potanieją. Masz telefon za niecałe 3tys na kilka lat.
@MangoZjem: zacznijmy od tego że jak się nie orientujesz to zazwyczaj nie kupisz xiaomi (chociaż teraz skoro jest oficjalna dystrybucja to moze nie)
zawsze można za 100 zł dać do kogoś kumatego, nadal będziesz do przodu
@lent beka xD kupując byle jaki telefon w miarę topowy na androidzie a nie ścierwa do mixow masz pewność że przez jakiś czas będzie ok. I nie, nie są to 3-4 miesiące. Kupując jakiś flagowy model po tych 6 miesiącach po premierze kiedy już potanieją. Masz telefon za niecałe 3tys na kilka lat.


@paczekzmaslem: Kolejny, który nie potrafi czytać. Ale streszczę Ci mój wpis: nie hejtowałem w nim flagowców tylko właśnie
@Bratkello: z doświadczenia odnośnie aktualizacji bazowego androida danego flagowca:
1. Na 90% nie potrzebujesz aktualizacji - nic ciekawego się po prostu nie zmienia.
2. Pewnie będzie działał wolniej, ale nigdy szybciej.
3. Na 99% wszystkie zmiany w wyglądzie będą na minus i nie chodzi o przyzwyczajenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Doman_60 wciaz nie uslyszalam arumentu dlaczego xiaomi jest lepszy. Ciekawi mnie czy chiciazby bedzie mial tak samo dobry aparat jak iphone. Bo z tego co sie orientuje t obecnie tylko. Galaxy s7 i s8 maja lepszy aparat
@lent o #!$%@?. A czy ja w ogóle cisnąłem tobie? Ja bardziej rozwinąłem twój wpis.


@paczekzmaslem: no to wybacz, bo już mi bigosu na uspokojenie brakuje od odpisywanie w tym wątku ( ͡º ͜ʖ͡º)