Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwazam z korzystania rad @wyjde_z_przegrywu i pojscia na dziwki. 27 level, cale zycie tfwnogf. Juz #!$%@? dostaje jak mysle, ze wszyscy dookola uprawiaja seks, a ja nie. Za chwile skoncze 30 i co, zostane czarodziejem? Nie ma takiej mozliwosci. Wolalbym to zrobic z jakims normalnym rozowym ale skad ja takiego wytrzasne? Zadna mnie nie chciala przez tyle lat i nagle zechce starego prawiczka? Badzmy realistami. Nie wiem czy pojscie na dziwki pomoze mi w relacjach z kobietami, ale na pewno poczuje sie lepiej. Zaznam tego co powinienem zaznac 10 lat temu. I nie piszcie mi bredni w takim tonie, jakby moje prawictwo bylo przejawem mojej woli, bo nie jest. To decyzja rozowych.
#tfwnogf #seks #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyLuq: a skad wytrzasnie? Z dupy?
@MangoZjem: skoro jedna strona musi robic cos wbrew swojej woli, a druga strona nie musi robic nic, tylko lezec i pachniec to normalne to nie jest. Pracuje w piwnicy. Gardze praca dla kogos. Jakbym mial pisac jakies cv, #!$%@? jakies banialuki korporacyjne to bym wolal sie zabic
  • Odpowiedz
27lv nieruchajacy nie ma szans na rozowego. Zadnhch.


@wyjde_z_przegrywu: Bzdura. I żeby nie było - nie potępiam chodzenia na dziwki, wręcz przeciwnie - lepsze to niż walenie niemca w kask. Ale #!$%@?ć mnie zaczyna na wykopie wmawianie ludziom, że stulejarstwo to choroba, z której nie da się wyjść. Wszystko się da, trzeba tylko chcieć, a nie jak #!$%@? płakać nad sobą na wykopie.
  • Odpowiedz
bo wy rozowe gardzicie prawikami.


@wyjde_z_przegrywu: gdzie takie mądrości przeczytales? bo na mirko kazda rozowa temu zaprzecza

To my mamy pajacowac, a nie wy. Taka jest prawda


@wyjde_z_przegrywu: ehh jak grochem o sciane. nikt Ci nie kaze pajacowac. czekam na sensowne argumenty a nie w kolko powtarzane hasełka
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Cieszę się, że się zgadzamy. I pójście na dziwki, żeby przeżyć swój pierwszy raz w większości przypadków nie pomoże, a a może doprowadzić jedynie do psychicznej katastrofy :) No chyba, że wyselekcjonujemy panienkę idealną, której się powie w czym rzecz, a ta zrobi wszystko w odpowiedni sposób. Ale to raczej szukanie igły w stogu siana, bo dziewczyna musi być bardzo inteligentna i mieć dobre podejście.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: myslisz, ze ja wykop biore za zrodlo? Poczytaj sobie kobiece fora a nie bajki z wykopu. Skoro nie musimy pajacowac to jak mamy znalezc rozowego? Podaj sposob
@LuckyLuq: psychicznej katastrofy? To ciekawe bo mnie psychiatra powiedzial, ze dobrze zrobilem
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Wyobraź sobie sytuacje, że prawiczek zachodzi do laski, a ta okazuje się być taką rasową dziwką, która robi wszystko bez większego wyczucia, mechanicznie itd. I w czym ma to mu pomóc? Zestresuje się, pała opadnie, nabierze do głowy jeszcze bardziej :)
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: kobiece fora takie rzetelne xD tak samo jak wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie znam zadnej rozowej ktora na nich siedzi wiec sam sobie odpowiedz na pytanie kto tworzy ten kontent.

Skoro nie musimy pajacowac to jak mamy znalezc rozowego? Podaj sposob


@wyjde_z_przegrywu: nie ma uniwersalnego. ale w wiekszosci przypadkow wystarczy ze jestes soba. jednej sie spodobasz a jednej nie
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: chcesz lepszej rady? przestan zwalac wine za swoje niepowodzenia na rozowe. masz bardzo roszczeniowe podejscie, ze "tobie sie nalezy". a #!$%@? Ci sie nalezy. jak chcesz cos zdobyc to na to zapracuj, tak funkcjonuje swiat. badz soba nie rowna sie siedz w piwnicy jak siedziales tylko badz soba w relacjach damsko-meskich.
  • Odpowiedz