Wpis z mikrobloga

@kj5: ogólnie ta firma robiła do tej pory dobre kosmetyki do pielęgnacji twarzy i teraz wypuścili bardzo dobry podkład za grosze z dużym wyborem kolorów, dobrym kryciem - już pierwsze recenzje są z zagramanicy. Ja używam tanioszka czyli minerałów, ale szukam na wyjścia podkładu z kryciem, który nie zrobi mi masakry. Co to znaczy megadrogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
@troloking: no to ja nie.
@kj5: e to jeszcze luz, są takie za 200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nama: ciężko powiedzieć, po składzie nie jest najgorzej, mogę Ci na priv podesłać to sobie porównasz. Sama marka ma swoją renomę już, więc jest szansa, że to nie bubel - ja na pewno za te 30 pln się skuszę, w najgorszym wypadku wrócę z płaczem do minerałów. Irena Eris Provoke ani Catrice HD
@StaryZdzich: ja kocham Clarins Skin IIllusion i gorąco go polecam. Przedtem działałam na BB kremach azjatyckich, ale dopiero po przejściu na wyższą półkę zauważyłam olbrzymią poprawę stanu skóry.
Cofnęła mi się też zmarszczka mimiczna z czoła na przykład (co powinny zrobić Skin79 a nie zrobiły).
@nama: no to powiem Ci, sprawdziłam skład i jednak nie użyłabym, za wysoko alkohol w składzie, a wszystko co dobre jest tuż przed lub po phenoxyetanolu niestety. Ale cieszę się, że znalazłaś ten swój! Ten na który czekam ma nieco inny skład mimo wszystko - dalej daleko od ideału, ale bez alkoholu i lepszy silikon na początku składu