Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kejran jak robiłem na etacie to spotykałem różnych ludzi. Napotkałem małżeństwo, gdzie okazało się, że mam lepszy łeb do obsługi cnc i była opcja abym został dłużej. Miałem być na zastępstwo a zostałem odroczony bo kobieta tego typa celowo potrafiła przestawić punkty zerowe maszyny kiedy np srałem czyli codziennie i elementy były do #!$%@?, przychodziły zwroty itp. Więc nie słuchaj tych podludzi. Idź do biura i niech mówią otwarcie.
@Kejran nowych zawsze się w ten sposób traktuje, bo popełniają błędy i są ich nieświadomi.

Gdyby od razu powiedzieli że nie przedłuża umowy to taki zacząłby odwalać. Zawsze tak jest, widać to np po osobach które sa na wypowiedzeniu.

Dodatkowo zostałeś zatrudniony na zastępstwo...
#!$%@?, zatrudnili chłopa na zastępstwo, to powinni mu powiedzieć od kiedy do kiedy, żeby mógł sobie dalej układać życie. Ma się cieszyć, że wygrał życie, bo ma pracę przez pół roku, a potem niech #!$%@? na zbity pysk i umiera z głodu, nawet nie wiedząc, kiedy ma zacząć szukać czegoś innego? Bez jaj...

Gdyby od razu powiedzieli że nie przedłuża umowy to taki zacząłby odwalać. Zawsze tak jest, widać to np po