Wpis z mikrobloga

Ja wsiadłem na pokład przy 750 sat i też jestem szczęsliwy.
Myślisz ze tendencja się utrzyma ? zastanawiam się nad dokupieniem
wow 1350


@Smule: ja wychodzę z tego przy 18000 sat. Kto mniej cierpliwy to wychodzi sobie wcześniej. Mi tam kasa nie jest potrzebna i olewam to by szybko wypłacać. Ewaluowałem mocno w górę. Posiadam już kilka inwestycji w kwotach po ponad 20k PLN min w DGB oraz tokeny ICO itd itd. Np w DGB jak zresztą wiecie jestem od 106 sat.
powodzenia ale to jeszcze nie dzis. przy 18000 sat DGB byłoby w kapitalizacji wyżej od ETC, NEM, LTC


@Smule: Wymieniłeś moim zdaniem same nic nie znaczące projekty: ETC kopia BTC, LTC kopia BTC, NEM --- nawet nie znam projektu -- więc akurat o tym nic nie powiem.
uważam za naturalne to że DGB będzie miało większą kapitalizację niż ETC

Ja uważam że projekty typu kopie zostaną przegranymi w ostatecznym rozrachunku wygrają:
@Smule: a teraz strzelam: do 10 czerwca przekraczamy co najmniej 6000 sat. // powód uruchomienie serwera MINECRAFT z zintegrowanym DGB // MINECRAFT to miliardowy rynek graczy liczony w USD//

// Uwaga - PAMIĘTAJ INWESTORZE - ja mogę nie mieć racji i możesz stracić wszystkie swoje pieniądze -- inwestuj z głową- inwestuj tylko na podstawie własnych analiz. Inwestując na podstawie moich opinii możesz stracić cały swój dorobek życia. ja nie zapewniam tego
@Krypto_TR: To ja strzelam, że nie przekroczymy ani 6k ani 3k ( ͡° ͜ʖ ͡°) Maksimum 2k.
Trochę tego kiedyś kupowałem i czytałem o tym. Gamerski coin, szybkie bloki, segwit jest i z tego co pamiętam dużo fajnych algorytmów.
Na pewno fajny projekt i jest szansa na ten 1$ ale to kwestia paru miesięcy jak nie lat.
To ja strzelam, że nie przekroczymy ani 6k ani 3k ( ͡° ͜ʖ ͡°) Maksimum 2k.


@Smule: 2k :) to będzie jak jutro się obudzisz :)

Taka jest moja prognoza : 10 czerwiec przekraczamy 6k

Może ja mam rację a może Ty

I tak jak mówisz moim zdaniem 1 USD to już jest kwestia czasu - miesiące może rok, dwa,trzy - a więc stosunkowo nie długi czas
@Krypto_TR: Zobaczymy jeszcze co z bitkiem, bo duzy ruch moze wyczyscic

Fajnie sie na dgb gra przy tych wzrostach i spadkach, szybkie narysowanie linii trendu, ustawienie ordera, sprzedaz 100 satoshi drozej i bum :) 2 dniówki ze średniej pensji w 10 minut :)
Zobaczymy jeszcze co z bitkiem, bo duzy ruch moze wyczyscic

Fajnie sie na dgb gra przy tych wzrostach i spadkach, szybkie narysowanie linii trendu, ustawienie ordera, sprzedaz 100 satoshi drozej i bum :) dniówka wpada w 15 minut


@Smule: nie handluję nie sprzedaję i nie skupuję ( tak robiłem kiedyś teraz tylko jest data wejścia i target ostatecznego wyjścia. )
Zobaczymy jeszcze co z bitkiem, bo duzy ruch moze wyczyscic


@Smule: duży ruch to już był od 2500zł do 10000zł. Dla btc to duży wzrost. Teraz myślę takie jest moje zdanie bitek będzie utrzymywał wachania od 8000 PLN do 15000 PLN do najbliższego halvingu.