Wpis z mikrobloga

@Ale_Jaja: Piękne miasto z ciekawą historią położone pomiędzy dwoma jeziorami, wiszący most, Wał Pomorski, Czapa Hitlera, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, szlaki piesze, rowerowe i wodne, niesamowita i wciąż dzika przyroda, czyste powietrze, a w pobliżu Zamek Wedlów Tuczyńskich, Magiczna Górka, Góra Wisielcza (bunkry), fabryka czekolady, stare wiadukty kolejowe, raj dla kajakarzy, wędkarzy, koniarzy, niesamowici ludzie i ładne dziewczyny ;-)

Nie oszukasz mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@a__s: Większość z tego to bardziej atrakcje jednorazowe, nie mów mi że po raz kolejny chcesz zwiedzić Magiczną Górkę czy bunkry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i Tuczna nie mieszaj w to.

Tak to właściwie nie ma co tu robić > raj dla kajakarzy, wędkarzy, koniarzy,
chyba że jest się fanatykiem wędkarstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ale_Jaja:

A czemu jednorazowe? Ja jak jestem w Wałczu to nie raz lubię z buta z kumplami iść prosto w las tylko po to aby dojść sobie nad źródło, jeziora albo inne ciekawe miejsca. Jedyne czego mógłbym się czepiać - jeno tylko tych much końskich co zawsze latem lubią żerować. Ale całe szczęście tylko nad jeziorem w lesie. Ogólnie polecam połazić i poszukać malowniczych miejsc poza samym miastem. Raz tak mi
Tak to właściwie nie ma co tu robić


@Ale_Jaja: Tu się nie zgodzę. Przede wszystkim, cały ten region nadaje się świetnie do wypoczywania - i w ramach tego wypoczywania znajdziesz tam naprawdę sporo atrakcji. Pikniki, wycieczki rowerowe, łódki, korty tenisowe, piesze wędrówki, spływy kajakowe, przejażdżki konne, biwakowanie, wędkowanie, zwiedzanie bunkrów, itp. To idealne miejsce na ucieczkę przed miejskim zgiełkiem. To jak Bieszczady, uciekasz przed cywilizacją, tyle, że bez gór ( ͡