Wpis z mikrobloga

Nie zdałem po raz 3. #!$%@?łem się niemiłosiernie, jestem zły jak #!$%@?.
#!$%@?łem #!$%@? na takim gównie że prędzej tu bym się odwołał.
Na placu "nie zdążyliśmy" zrobić hamowania w wyznaczonym miejscu, powiedział że zrobimy na mieście.
Jechaliśmy sobie i on mówi zatrzymaj się przy tym znaku. No to ja się zatrzymałem i mówi jedziemy dalej, ruszyłem.
On mówi że źle. Potem pojechaliśmy na jednokierunkową i skręt w lewo, rondo przy basenie i zawracanie, No jechałem z 35min. Mówi zatrzymaj się przy tym białym słupku. No to znowu się zatrzymałem i ruszyłem a on że znowu źle. Mówię co do #!$%@? jasnej ciasnej. Okazało się że muszę się zatrzymać jak najbliżej prawej krawędzi a przy ruszeniu nie obróciłem głowy w lewo i prawo na prostej #!$%@? drodze by się upewnić że mogę jechać. Powiedział że zostałem źle wyszkolony bo powinni mnie nauczyć bym jeździł przy prawej krawędzi a nie środkiem bo przeze mnie BMW musiało wyprzedzać na podwójnej ciągłej. A ja #!$%@? pana z BMW, niech jedzie wg przepisów.
Plac poszedł mi super, slalom szybki tylko musiałem powtórzyć bo miałem ~27km/h a #!$%@?ł mnie #!$%@? na takim #!$%@? gównie że aż mi się płakać chce.
#motocykle
O.....9 - Nie zdałem po raz 3. #!$%@?łem się niemiłosiernie, jestem zły jak #!$%@?.
...

źródło: comment_tdZv0HTwstJkfs6HpnwPk5qQQmFE8ilO.jpg

Pobierz
  • 141