Wpis z mikrobloga

Nie zdałem po raz 3. #!$%@?łem się niemiłosiernie, jestem zły jak #!$%@?.
#!$%@?łem #!$%@? na takim gównie że prędzej tu bym się odwołał.
Na placu "nie zdążyliśmy" zrobić hamowania w wyznaczonym miejscu, powiedział że zrobimy na mieście.
Jechaliśmy sobie i on mówi zatrzymaj się przy tym znaku. No to ja się zatrzymałem i mówi jedziemy dalej, ruszyłem.
On mówi że źle. Potem pojechaliśmy na jednokierunkową i skręt w lewo, rondo przy basenie i zawracanie, No jechałem z 35min. Mówi zatrzymaj się przy tym białym słupku. No to znowu się zatrzymałem i ruszyłem a on że znowu źle. Mówię co do #!$%@? jasnej ciasnej. Okazało się że muszę się zatrzymać jak najbliżej prawej krawędzi a przy ruszeniu nie obróciłem głowy w lewo i prawo na prostej #!$%@? drodze by się upewnić że mogę jechać. Powiedział że zostałem źle wyszkolony bo powinni mnie nauczyć bym jeździł przy prawej krawędzi a nie środkiem bo przeze mnie BMW musiało wyprzedzać na podwójnej ciągłej. A ja #!$%@? pana z BMW, niech jedzie wg przepisów.
Plac poszedł mi super, slalom szybki tylko musiałem powtórzyć bo miałem ~27km/h a #!$%@?ł mnie #!$%@? na takim #!$%@? gównie że aż mi się płakać chce.
#motocykle
O.....9 - Nie zdałem po raz 3. #!$%@?łem się niemiłosiernie, jestem zły jak #!$%@?.
...

źródło: comment_tdZv0HTwstJkfs6HpnwPk5qQQmFE8ilO.jpg

Pobierz
  • 141
@Oskarek89: no ale egzaminator miał trochę rację, że #!$%@? Cię wyszkolili. Mi instruktor przez cały kurs wbijał do łba, żeby przy każdym ruszaniu się rozglądać (za każdym razem lekki #!$%@? jak zapomniałem, aż weszło w krew) no i nie jeździć (przynajmniej na egzaminie) środkiem... Nie łam się tylko jutro bierz kolejny termin, w końcu zdasz :)
@Oskarek89: Musisz pamiętać o takich pierdołach na przyszłość, bo na tym się właśnie oblewa. Mi się akurat na Odlewniczej udało za pierwszym, ale to chyba dzięki egzaminatorowi, który był naprawdę spoko. Powodzenia przy następnym podejściu.
@Oskarek89: jeżdżę od 6 lat, nieważne ile masz #!$%@? lusterek, zawsze obróć łeb. Czasami i podczas wyprzedzania/wymijania wole obrócić głowę niż polegać na lusterku. Nie zbawi Cię 3s, a może sobie oszczędzić problemów ;)