Wpis z mikrobloga

Nie zdałem po raz 3. #!$%@?łem się niemiłosiernie, jestem zły jak #!$%@?.
#!$%@?łem #!$%@? na takim gównie że prędzej tu bym się odwołał.
Na placu "nie zdążyliśmy" zrobić hamowania w wyznaczonym miejscu, powiedział że zrobimy na mieście.
Jechaliśmy sobie i on mówi zatrzymaj się przy tym znaku. No to ja się zatrzymałem i mówi jedziemy dalej, ruszyłem.
On mówi że źle. Potem pojechaliśmy na jednokierunkową i skręt w lewo, rondo przy basenie i zawracanie, No jechałem z 35min. Mówi zatrzymaj się przy tym białym słupku. No to znowu się zatrzymałem i ruszyłem a on że znowu źle. Mówię co do #!$%@? jasnej ciasnej. Okazało się że muszę się zatrzymać jak najbliżej prawej krawędzi a przy ruszeniu nie obróciłem głowy w lewo i prawo na prostej #!$%@? drodze by się upewnić że mogę jechać. Powiedział że zostałem źle wyszkolony bo powinni mnie nauczyć bym jeździł przy prawej krawędzi a nie środkiem bo przeze mnie BMW musiało wyprzedzać na podwójnej ciągłej. A ja #!$%@? pana z BMW, niech jedzie wg przepisów.
Plac poszedł mi super, slalom szybki tylko musiałem powtórzyć bo miałem ~27km/h a #!$%@?ł mnie #!$%@? na takim #!$%@? gównie że aż mi się płakać chce.
#motocykle
O.....9 - Nie zdałem po raz 3. #!$%@?łem się niemiłosiernie, jestem zły jak #!$%@?.
...

źródło: comment_tdZv0HTwstJkfs6HpnwPk5qQQmFE8ilO.jpg

Pobierz
  • 141
@Oskarek89: ciekawostka: na kategorię B też jest ten zapis o upewnieniu się o możliwości ruszenia. nikt, absolutnie nikt tego nie robi na egzaminie, można by tak #!$%@?ć absolutnie wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale A to inna sprawa
@Oskarek89: No ja nie wiem czy taki łatwy, można oblać na różne sposoby: podparcie się, zahaczenie o słupek, nie popaczenie się. Po 3 razie miałem taki stres przed egzaminem że pół paczki szlugów wyjarałem zanim moja kolej przyszła XD
@Oskarek89: pierwsza rzecz której się nauczyłem na kursie na B, to oglądanie się za siebie przy ruszaniu. Nawet na placu to robiłem. Ale jak ja zdawałem to nie było jeszcze tych wszystkich wygibasów na placu, była jedna wytyczona trasa po mieście, którą oczywiście każdy znał na pamięć, no i miałem szczęście być ostatnim rocznikiem, który w wieku 18 lat mógł zdawać na kat. B, a nie B1/2 czy ki #!$%@?.
Głupota, to niebezpiecznie. Jeździ się środkiem swojego pasa ruchu.


@HalinaMamZawal: głupota, ale to egzamin. Przepisy mówią, że mamy ruch prawostronny i jeździ się najbliżej prawej krawędzi. Przepisy nie biorą poprawki na koleiny, dziury, studzienki i tak dalej.

przy ruszeniu nie obróciłem głowy w lewo i prawo na prostej #!$%@? drodze by się upewnić że mogę jechać.


@Oskarek89: myślałem, że każda szkoła jazdy na to wyczula, bo za to upierdzielają właśnie
powinni mnie nauczyć bym jeździł przy prawej krawędzi a

@Oskarek89: Głupota, to niebezpiecznie. Jeździ się środkiem swojego pasa ruchu.


@HalinaMamZawal: Nie jeździ się środkiem, bo tam się syf zbiera ze względu na to, że koła samochodów tam nie jeżdżą. Najlepiej jeździć po śladach opon, bliżej środka jezdni, o ile nie ma kolein.
edit: poza tym jest jeszcze jeden argument. Samochody biorą środkiem przeszkody, studzienki, dziury, itp. - jak jedziesz za
@Oskarek89 ale na egzaminie nie jedziesz jak mówią na mirko albo Ci się wydaje, że będzie bezpieczniej albo ktoś powiedział, że będzie bezpieczniej. Masz jechać pod egzamin ze wszystkimi idiotyzmami. XD
Ciebie #!$%@?, że #!$%@?łeś, bo nie patrzyłeś na prostej drodze? Ja #!$%@?łem jeszcze na placu, bo dwa razy nie sprawdziłem czy mogę ruszyć XD na pustym placu, gdzie są sami piesi,którzy stoją w wyznaczonym miejscu. XD
Powiedział że zostałem źle wyszkolony bo powinni mnie nauczyć bym jeździł przy prawej krawędzi a nie środkiem bo przeze mnie BMW musiało wyprzedzać na podwójnej ciągłej.


@Oskarek89: Czyli wiedział, że zostałeś wyszkolony i popełnisz ten sam błąd, nie powiedział ci, co to za błąd, męczył cię jeszcze kawał czasu i oblał. Szkoda strzępić ryja.