Wpis z mikrobloga

Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co za tym idzie również i ilość tego popcornu.
Zakupiłem dziś popcorn duży (4.2l) za sporą ilość $$ ale już po samym podaniu nie pasowała mi wielkość pudełka.
Z zapytaniem zwróciłem się do sprzedawcy to ten na odwrocie pudełka wskazał mi wielkość i zapewniał mnie że jest wszystko w porządku a nie jest.
Zmierzyłem wymiary pudełka. Pudełko jest to ścięty ostrosłup o wymiarach 16cm x 9cm x 22cm (szerokość górnej podstawy, szerokość dolnej i długość boku) i po obliczeniach wychodzi ~ 3,5l co jest ewidentną kpiną z klienta.

#afera #multikino #oszukujo
mechatronics - Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co ...

źródło: comment_b8EOdR3uPCwlHUgsW5uz3kYtzFqxs22o.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
@bocznica: typowy debil, co wykupił bilet na gównoseans w gównokinie i ma pretensję, że istnieją inni ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opanuj się człowieku, to że unikam reklam nie znaczy że się spóźniam na sam seans... Zresztą unikam okolic premier, gdy kino jest zapchane - nie lubię w takim ścisku oglądać filmów.
  • Odpowiedz
ten screenshot to złoto xd dostawali liczne wiadomości od klientów, żeby wprowadzić opłaty za lepsze miejsca xd ja #!$%@?


@jaksiepatrzy: dlatego go sobie zapisałem i wklejam przy okazji kolejnych gównoburz z Multikinem. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mechatronics: dlatego wybieram tylko kina studyjne. Oszczędzam czas (zero reklam) a popcornu nawet nie mozna kupić = brak problemu.


@emilia-maria-magdalena: w Krakowie jest kino Sfinks, reklamy tam CHYBA bywają (raz mi coś mignęło, ale krótkie i nienachalne), za to przed samym filmem jest Kronika Nowohucka - kręcona na podobieństwo Polskiej Kroniki Filmowej. Super sprawa, nie dość że człowiek się dowie co tam ciekawego w dzielnicy to z samego
  • Odpowiedz
A ja tam lubię popcorn w kinie. Nigdzie indziej nie jest taki dobry chociaż też nie zawsze :(. Zależy od tego kiedy został zrobiony. W dupie mam wszystkich którym to przeszkadza (kupowanie a nie głośne jedzenie).
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: w takim razie Toruń, dokładnie 202k., 2 multipleksy Cinema City. Cinema City Czerwona Droga 12 sal, w tym dwie duże - sala 7 i sala 9. Cinema City Plaza 8 sal, w tym trzy duże - sala 1, sala 4 i sala 7. Tak jak pisałem w każdym multipleksie są po 2-3 duże ekrany. Potwierdza się moja teza.
  • Odpowiedz
@mechatronics: może jestem cebulakiem, ale w kwestii kina zawsze sobie biorę jakieś chipsy plus cos do picia wcześniej. Otwieram przed seansem żeby nie szurać i ludzi nie #!$%@?. Nigdy w życiu nie kupiłem nic do jedzenia w kinie bo po 1 wolę chipsy zamiast popcornu i zakręcamy napój zamiast gówna z rurką. Już pomijając kwestie ceny bo to jest zdzierstwo w biały dzień.
  • Odpowiedz